Rzeźniczak zachwyca się opieką nad córką. "Zawsze lubiłem być rannym ptaszkiem"

Choć Paulina i Jakub Rzeźniczakowie są rodzicami dopiero od kilkunastu dni, ich życie przewróciło się do góry nogami. Para dosłownie oszalała na punkcie córki. W środę 21 lutego pochwalili się kolejnymi wspólnymi zdjęciami.

Jakub Rzeźniczak ma za sobą dość trudną przeszłość jeśli chodzi o związki. Po małżeństwie z jedną z najpiękniejszych polskich modelek - Edytą Zając oddał się wielu romansom. Dużym echem odbiła się również jego relacja z Magdą Stępień. Para doczekała się nawet syna Oliwiera, jednak Rzeźniczak zostawił modelkę jeszcze w ciąży. Gdy okazało się, że chłopiec jest poważnie chory, para nie mogła dogadać się ws. pieniędzy na leczenie i jego pobyt w jednej z najlepszych klinik w Izraelu. Chłopiec zmarł, mając zaledwie rok. Sportowiec był już związany Pauliną Nowicką, z którą rychło wziął ślub w Stanach Zjednoczonych. W lutym 2024 roku para doczekała się córki.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie oszaleli na punkcie dziecka. Pochwalili się słodkimi zdjęciami

Jakub Rzeźniczak nie ukrywa, że dopiero przy Paulinie odnalazł prawdziwe szczęście. Ma to z resztą wymalowane na twarzy. Niedawno młoda mama obchodziła urodziny, które spędziła w towarzystwie nowo narodzonej córki i męża. Nie ukrywała wzruszenia. Odkąd Antonina przyszła na świat, a Paulina wydobrzała po porodzie, para nie przestaje uchylać przed fanami rąbka tajemnicy i chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego (które z pewnością przewróciło się do góry nogami) za pośrednictwem mediów społecznościowych. W środę 21 lutego pochwalili się, jak wyglądał ich poranek. Pokazali urocze zdjęcia. Paulina na swoim profilu pokazała, jak dziewczynka śpi na niej, Jakub zaś jak tuli niemowlę w ramionach. Więcej zdjęć Rzeźniczaków i ich przepełnionego słodyczą poranka znajdziecie w naszej galerii na górze strony,

To, że zawsze lubiłem być rannym ptaszkiem przydaje się wyjątkowo 

- podpisał zdjęcie.

Rzeźniczak próbuje uciszyć plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie? Pokazał wymowne zdjęcie z żoną i córką

Niedawno media obiegły informacje o rzekomym kryzysie w małżeństwie Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków. Szybko jednak okazało się, że są to tylko paskudne plotki. Piłkarz opublikował w sieci zdjęcie z żoną i córką, która niedawno przyszła na świat. Dziennikarze skontaktowali się z nim i dowiedzieli się, jak się między nimi układa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.