Rzeźniczak próbuje uciszyć plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie? Pokazał wymowne zdjęcie z żoną i córką

Niedawno media obiegły informacje o rzekomym kryzysie w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Rzeźniczak. Wygląda na to, że piłkarz próbuje uciszyć plotki. Opublikował w sieci zdjęcie z żoną i córką, która niedawno przyszła na świat.

Niedawno obserwatorzy Jakuba Rzeźniczaka zwrócili uwagę na nietypową aktywność piłkarza w mediach społecznościowych. Miał on zostawiać polubienia pod nieprzychylnymi komentarzami na temat jego żony, Pauliny. W mediach od razu pojawiły się informacje o rzekomym kryzysie u Rzeźniczaków. Piłkarz teraz postanowił zdementować plotki. Stwierdził, że wszystkie doniesienia były manipulacją i zareagował na posty roześmianą emotką, a nie kciukiem w górę. Teraz piłkarz stara się zażegnać plotki o rzekomym kryzysie. Opublikował na InstaStories zdjęcie z żoną i córką, która przyszła na świat 10 lutego 2024 roku. 

Zobacz wideo Ewelina Taraszkiewicz odnosi się do wywiadu Rzeźniczaka. Mówi o rozprawie o zniesławienie przez jego żonę

Jakub Rzeźniczak pokazał zdjęcie żony z córką. Tak wspólnie spędzają czas 

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia o rzekomym kryzysie w małżeństwie Rzeźniczaków nie były prawdziwe. 18 lutego 2024 roku zakochani poinformowali o narodzinach córki. Przy okazji wyjawili także, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. "Antoninka 10.02.2024 rok" - napisali pod zdjęciem, na którym cała trójka trzymała się za ręce. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Później Jakub Rzeźniczak opublikował na InstaStories zdjęcie uśmiechniętej Pauliny, która karmiła ich córkę. Piłkarz oznaczył ukochaną i podpisał fotografię emotikoną z serduszkami. Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości, że u Rzeźniczaków wszystko dobrze się układa. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Paulina RzeźniczakPaulina Rzeźniczak Fot. @jakubrzezniczak25 / Instagram / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.