Czarne chmury nad związkiem Rzeźniczaka? Miał polubić negatywne komentarze o żonie

Obserwatorzy Jakuba Rzeźniczaka wychwycili niedawno, że piłkarz polubił nieprzychylne komentarze na temat swojej żony. Sportowiec już odniósł się do sprawy.

Obserwatorzy Jakuba Rzeźniczaka zauważyli niejednoznaczne aktywności ze strony piłkarza na jego Facebooku. Miał on zostawić "kciuki w górze" pod komentarzami, które bezpośrednio uderzały w jego żonę, Paulinę. Media momentalnie wysnuły teorię, że między parą nie układa się najlepiej. Jakub Rzeźniczak na prośbę portalu Pudelek skomentował sprawę, zapewniając, że jego obserwatorzy nie mają się o co martwić.

Zobacz wideo Magdalena Stępień opowiedziała o stracie dziecka. "Już nigdy nie będę żyła w stu procentach"

Czarne chmury nad związkiem Jakuba Rzeźniczaka? Miał polubić negatywne komentarze o żonie

"U nas wszystko doskonale. Pozdrawiamy wszystkich" - czytamy. Jakub Rzeźniczak twierdzi, że na komentarze internautów na Facebooku zareagował roześmianą emotikoną, a nie kciukiem w górę. Słynny bawidamek wszelkie doniesienia uznał za "manipulację". "Aż sprawdziłem, bo wyśmiewałem kilka komentarzy obrażających moją żonę, więc prosiłbym o niemanipulowanie faktami. I jest ikona wyśmiewania komentarza smutnych ludzi" - czytamy w przesłanej do Pudelka wiadomości.

Jakub Rzeźniczak w ogniu krytyki. Nawet Stanowski się od niego odwrócił. "Sam z siebie robisz bydlaka"

Pod koniec 2023 roku Jakub i Paulina Rzeźniczakowie udzielili wywiadu Mateuszowi Hładkiemu z "Dzień dobry TVN". Rozmowa odbiła się w mediach szerokim echem. Piłkarz wyznał bowiem, że nie chce mieć kontaktu z sześcioletnią córką. - Nie mam kontaktu z córką i to jest moja decyzja. Nie chcę się powtarzać i nie chcę do tego wracać. Po prostu nie czuję żadnej więzi po tym wszystkim, co się wydarzyło, co się stało. Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu - powiedział przed kamerami. Suchej nitki na piłkarzu nie zostawił nawet Krzysztof Stanowski, który w przeszłości nieraz bronił sportowca. - Teraz dam ci parę rad, ale publicznych i ostrzejszych. Nikt cię nie wspiera, a ty wmawiasz sobie, że ktoś cię wspiera. Wbij sobie do głowy, że to, co publicznie robisz, sprawia, że jesteś pośmiewiskiem. Wyszedłeś na totalnego ch**a (...). Żadne dziecko na świecie nie zasługuje na to, żeby zaczynać swoje życie z taką internetową kartoteką - grzmiał założyciel Kanału Zero.

Jakub Rzeźniczak, Paulina RzeźniczakJakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak fot. screen Player.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.