Natalia Janoszek pozuje z amerykańską gwiazdorską parą. Zobaczcie, kogo dorwała

Natalia Janoszek obecnie jest w Stanach Zjednoczonych. Na Instagramie pokazała zdjęcie z jedną z popularnych gwiazdorskich par. W jakich okolicznościach została zrobiona fotografia?

Natalia Janoszek przez długi czas była zapraszana na wywiady czy do programów rozrywkowych jako aktorka robiąca karierę w Bollywood. Wiele zmieniło się po filmie Krzysztofa Stanowskiego, który posądził ja o to, że wiele rzeczy podkoloryzowała, a wręcz zmyśliła swoją karierę. Janoszek zapowiedziała, że będzie walczyła o dobre imię w sądzie i na jakiś czas zniknęła z sieci. Jej kariera w polskim show-biznesie stała pod znakiem zapytania, jednak została zaproszona do kolejnego programu - "Królowe przetrwania". Obecnie, jak wynika z relacji Natalii Janoszek, przebywa ona w Stanach Zjednoczonych. Udało jej się zrobić zdjęcie z jedną z popularnych amerykańskich par, Johnem Legendem i Chrissy Teigen.

Zobacz wideo Dlaczego Natalia Janoszek zniknęła? Tłumaczy

Natalia Janoszek pozuje na Instagramie w towarzystwie Johna Legenda i Chrissy Teigen

Natalia Janoszek kilka dni temu publikowała zdjęcia m.in. z Disneylandu w Kalifornii. Jak twierdzi, pracuje nad nowymi projektami i znajduje się na planie, na co dowodem ma być, chociażby relacja, na której ma wykonywany makijaż. Na Instagramie Janoszek pojawiło się także wspólne zdjęcie z popularnym wokalistą Johnem Legendem oraz jego żoną, modelką Chrissy Teigen.

"Uwielbiam tę dwójkę" - napisała uczestniczka "Królowej przetrwania". Wygląda na to, że było to przypadkowe spotkanie na ulicy. Muzyk w ręce trzyma karton, a Teigen jest bez makijażu, w codziennym stroju i czapce z daszkiem.

 

Natalia Janoszek o swoi wykształceniu

W programie "Królowa przetrwania" poznajemy dużo szczegółów z życia prywatnego uczestniczek. Natalia Janoszek razem z Edytą Folwarską rozmawiała o edukacji. W pewnym momencie zdradziła, jakie ma mieć wykształcenie. - Zrobiłam zarządzanie projektami filmowymi - ujawniła. W tej samej rozmowie wspominała także lata szkolne, które nie były dla niej najłatwiejsze. - Nie byłam specjalnie lubiana. Jak masz większe ambicje niż inni, trochę wystajesz ponad przeciętną, to nie jesteś widziana zbyt dobrze. Wtedy inni też muszą się bardziej starać - stwierdziła. Więcej zdjęć Natalii Janoszek, także z programu, znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA