Nie zgadniecie, czyją siostrą jest żona Aleksandra Zniszczoła. Fani skoków doskonale ją znają

Aleksander Zniszczoł zrobił furorę na tegorocznym konkursie Pucharu Świata. Polacy dostrzegli w nim ogromny talent i potencjał. Fanki jednak będą zawiedzione, bo serce skoczka jest już zajęte.

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki - to nowe pokolenie świetnych skoczków narciarskich, którzy reprezentują nasz kraj na międzynarodowych zawodach. W tegorocznych zawodach Pucharu Świata szczególną uwagę zwrócił na siebie Aleksander Zniszczoł. Podczas niedzielnych zmagań w Willingen polscy kibice i komentatorzy nie szczędzili sportowcowi komplementów. "Znowu odleciał!", "Zniszczył", "Brawo" - można poczytać w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Polskie skoki mają nowego lidera? Szok i niedowierzanie

Aleksander Zniszczoł jest żonaty. To siostra byłej żony jednego z polskich topowych skoczków

Fanki 29-letniego skoczka jednak będą zawiedzione, ponieważ jego serce od dawna jest zajęte. Wybranką Aleksandra Zniszczoła jest Magdalena Lazar. Jak się okazuje, dziewczyna jest młodszą siostrą byłej małżonki Piotra Żyły - Justyny. Skoczek narciarski i jego ukochana powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w maju 2017 roku. Ślub odbył się w kościele w Wiśle, a zaproszeni goście bawili się na hucznym weselu w Karolowym Dworze. Niedługo później, bo już w kwietniu 2018 roku, zostali rodzicami. Magdalena Lazar urodziła córeczkę.

Żona sportowca raczej nie jest zainteresowana karierą w show-biznesie. Unika rozgłosu do tego stopnia, że jej konto na Instagramie jest prywatne. Z jej profilu na Facebooku można wyczytać, że jest absolwentką Zespołu Szkół Gastronomicznych w Wiśle. Na zdjęciach widać z kolei podobieństwo do znanej siostry. Sam skoczek narciarski jest bardzo dumny z ukochanej. Chętnie wstawia z nią zdjęcia w mediach społecznościowych i podkreśla, jak świetną jest żoną i mamą

Cztery lata minęły jak jeden dzień. Wspaniała żona, kochana mama

- czytamy w jednym z postów.

Aleksander Zniszczoł ma dopiero 29 lat. Już ma ogromne osiągnięcia

Aleksander Zniszczoł urodził się w Cieszynie i reprezentuje klub WSS Wisła. Jest indywidualnym wicemistrzem świata juniorów z 2012 roku. Wygrał również Letni Puchar Kontynentalny 2011. W drużynie zdobył złoty medal MŚJ 2014, Zimowej Uniwersjady 2013 i Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy 2011, a także dwa srebrne podczas MŚJ w 2012 i 2013 roku. To jednak nie wszystko. Młody sportowiec jest również rekordzistą skoczni Areal Horečky we Frenštácie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA