Sandra Kubicka odebrała wyniki badań. "Wytłumaczy mi to ktoś?"

Sandra Kubicka od lat mierzy się z różnymi trudnościami zdrowotnymi. Jak sama przyznała, usłyszała od lekarzy m.in. że ma stan przednowotworowy. Ostatnio modelka przeszła kolejną serię badań. Co mówią ich wyniki?

Pod koniec ubiegłego roku Sandra Kubicka przekazała fanom radosną informację. Modelka zaręczyła się z partnerem, Aleksandrem Baronem. Zaraz później media obiegła nowina, że zakochani spodziewają się narodzin dziecka. Od tamtego momentu celebrytka skrupulatnie relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Na bieżąco mówi o tym, jak się czuje i z jakimi dolegliwościami musi się mierzyć. Opowiedziała m.in. o silnych mdłościach, spadkach energii, ucisku na pęcherz czy problemach ze snem. Nie są to jednak jedyne problemy zdrowotne, jakim musiała stawić czoła w ostatnim czasie. Modelka choruje na zespół policystycznych jajników (znany także jako PCOS). Jakiś czas temu celebrytka powiedziała, że wykryto u niej również stan przednowotworowy szyjki macicy. Właśnie odebrała nowe wyniki badań. Co na nich zobaczyła? Sama była w szoku. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka w Polsce czuje się bezpiecznie. "Czas przestać narzekać na nasz kraj"

Sandra Kubicka odebrała wyniki badań. "Wytłumaczy mi to ktoś?"

Sandra Kubicka opublikowała na InstaStories kilka relacji. W jednej z nich zdecydowała się poruszyć temat komórek macierzystych, a także tego, że ciąża oraz poród mogą skutecznie pomóc w leczeniu różnych chorób. - Kiedyś słyszałam, że ciąża leczy. Słyszałam też, że poród leczy, ale nie wierzyłam, że sama ciąża leczy. Później, jak się zagłębiłam w to i temat komórek macierzystych, co one potrafią zrobić z organizmem, jak nadpisywać choroby, przez które matka przechodzi, no to ja już w to wierzę - stwierdziła. Po czym wróciła wspomnieniami do problemów zdrowotnych, z jakimi mierzyła się w ubiegłym roku. - Pamiętacie ten stan przednowotworowy, który miałam. Najpierw lekarz powiedział, że jest regresja, a teraz odebrałam wyniki cytologii. Nie ma śladu, wytłumaczy mi to ktoś? - rozważała. Na sam koniec rzuciła jeszcze jedną bardzo ważną konkluzję. - Mój syn mnie wyleczył - oznajmiła. 

Sandra Kubicka mówiła, że miała stan przednowotworowy

Przypominamy, że w 2023 roku u Sandry Kubickiej wykryto stan przednowotworowy szyjki macicy. Celebrytka zdawała sobie wcześniej sprawę z tego, że znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Z tego powodu często wykonywała badania. - Mamy już ułożony plan leczenia, będziemy robić wszystko, aby nie musieć nic wycinać i aby to się nie rozwinęło dalej. Sytuację natomiast traktujemy jako dzwonek alarmowy, ponieważ badam się bardzo często, ale zmiany w moim organizmie wydarzyły się bardzo szybko - wyjaśniła wówczas na Instagramie. Więcej zdjęć Sandry Kubickiej znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Sandra KubickaSandra Kubicka KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.