Syn Piotra Żyły skończył 17 lat. Była żona skoczka opublikowała z tej okazji wyjątkową fotografię

Justyna Żyła podzieliła się z obserwatorami wyjątkową chwilą. Jej syn Jakub skończył 17 lat. Celebrytka zamieściła z tej okazji archiwalną fotografię.

Justyna i Piotr Żyłowie przez wiele lat uchodzili za zgodne małżeństwo. Doczekali się dwójki dzieci, Jakuba i Karoliny. W 2018 roku media obiegła informacja o rozwodzie pary. Justyna Żyła wykorzystała rozgłos i zaczęła rozwijać karierę. Wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami" i założyła swój kanał na platformie YouTube. W życiu prywatnym Justyny Żyły również wszystko dobrze się układa. Była żona skoczka narciarskiego nie ukrywa tego, że jest szczęśliwie zakochana. Jakiś czas temu celebrytka podzieliła się z obserwatorami specjalną informacją. Ponownie powiedziała "tak". Ostatnio Justyna Żyła celebrowała w swoich mediach społecznościowych kolejny, bardzo wyjątkowy moment. Chodzi o urodziny jej syna. Zobaczcie, jakie zdjęcie zamieściła na Instagramie. 

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z okazji urodzin syna. "To już 17 lat"

Justyna Żyła jest niezwykle aktywna na swoim koncie na Instagramie. Profil celebrytki obserwuje prawie 95 tysięcy użytkowników. Była żona skoczka narciarskiego często wrzuca do sieci treści związane z gotowaniem. Na jej profilu nie brakuje także rodzinnych kadrów z dziećmi. Ostatnio Justyna Żyła opublikowała InstaStory z okazji urodzin swojego syna, Jakuba. Archiwalna fotografia była wykonana zaraz po urodzeniu chłopca. Celebrytka przypomniała, że jej syn przyszedł na świat 31 stycznia 2007 roku o godz. 22:15. Justyna Żyła złożyła także życzenia Jakubowi. "To już 17. urodziny. Sto lat synu" - napisała na Instagramie. 

Justyna Żyła z synemJustyna Żyła z synem Fot. @justynazyla / Instagram

Justyna Żyła o relacjach z Piotrem Żyłą. "Dogadujemy się lepiej"

Zaraz po rozwodzie Justyna Żyła często wypowiadała się negatywnie na temat swojego byłego męża. Jakiś czas temu celebrytka zdradziła, jakie obecnie mają kontakty. Okazuje się, że ich relacja uległa ociepleniu. - Piotrek, jako ojciec moich dzieci, bardzo mnie wspiera. Dogadujemy się lepiej, niż gdy byliśmy małżeństwem. Tak samo dobrze dogaduje się z moim partnerem. Jesteśmy taką patchworkową rodziną - oznajmiła w rozmowie z Plejadą. ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła mieszka w domu wartym milion. Dostała go po rozwodzie. Spójrzcie na kuchnię

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.