Finalista "Masterchefa" przeznaczył niezapomnianą przygodę na WOŚP. "Mamy siłę medialną"[PLOTEK EXCLUSIVE]

Znany z Masterchefa Matteo Brunetti, którego kariera rozwija się w zawrotnym tempie, postanowił wraz z kolegami przekazać w tym roku na WOŚP coś specjalnego. Fanki będą zachwycone!

Matteo Brunetti szturmem podbił serca widzów. W wieku 27 lat pojawił się w programie "Masterchef" i od tamtej pory jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Kucharz specjalizujący się w daniach włoskich pokazuje jednak, że jego serce pełne jest nie tylko miłości do smaków słonecznej Italii, ale również empatii dla drugiego człowieka. Postanowił zatem wykorzystać swoje zasięgi do przeznaczenia czegoś szczególnego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do współpracy zaprosił dwóch kolegów - Volodymyra Testardiego i Davida Gaboriauda - również kucharzy, bijących rekordy popularności w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Matteo Brunetti o WOŚP. "Mamy siłę medialną" #JedenDzieńDłużej

Jedyna taka okazja - spędź czas z Matteo Brunettim. "Mamy siłę medialną"

Brunetti, Testardi i Gaboriaud zjednoczyli siły i w ramach akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej dla WOŚP przekazali na licytację wspólne gotowanie i biesiadowanie ze zwycięzcą. Zainteresowanie aukcją już w tym momencie jest ogromne - kolacja z twórcami kulinarnymi z trzech stron świata już jest warta 3500 zł. A przecież do końca licytacji jeszcze kilka dni... Matteo Brunetti z dumą opowiadał o zaangażowaniu w akcję w wywiadzie dla Plotka. Termin spotkania z kucharzami zostanie umówiony indywidualnie. Czas jest do kwietnia 2024 roku. Aukcję znajdziesz TUTAJ.

Zdecydowaliśmy, że stworzymy taką akcję dla WOŚP, ze względu na to, że dla akcji charytatywnych jest zawsze miejsce. Jako osoby publiczne mamy większą siłę medialną, żeby zebrać więcej środków do takich szlachetnych projektów. Połączyliśmy siły, każdy z nas może dodać dzięki swoim zasięgom coś dobrego i mamy nadzieję, że uda nam się zebrać jak najwięcej [pieniędzy - red.]. Już jest 3,5 tys. zł, to już fajna kwota, zawsze to 3,5 tys. więcej do łącznej sumy

- powiedział Karolinie Sobocińskiej Matteo.Ten fragment wywiadu możecie zobaczyć w formie wideo na początku artykułu. Cały wywiad z kolei, w którym nie zabraknie wątków humorystycznych, opowieści o kulinarnych przygodach Matteo, powrotu do czasów "Masterchefa" i włoskim stylu ukaże się w poniedziałek 29 stycznia. Więcej zdjęć Matteo Brunettiego możecie z kolei zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

Matteo Brunetti ocenił makaron Marcinkiewicza. "Włoskie babcie by zawału dostały" 

Jakiś czas temu poprosiliśmy Matteo, by ocenił makaron, który Kazimierz Marcinkiewicz przygotował dla swojej ukochanej narzeczonej - Martyny. Niestety, "najprzystojniejszy Włoch w Polsce", jak piszą o Brunettim fanki nie miał najlepszych wiadomości dla byłego polityka. Bez ogródek przyznał, że "włoskie babcie dostałyby zawału". Pisaliśmy o tym tutaj.

 

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Finalista 'Masterchefa' przeznaczył niezapomnianą przygodę na WOŚP. 'Mamy siłę medialną'[PLOTEK EXCLUSIVE]Finalista 'Masterchefa' przeznaczył niezapomnianą przygodę na WOŚP. 'Mamy siłę medialną'[PLOTEK EXCLUSIVE] Matteo Brunetti dla WOŚP fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.