Nie żyje Christian Oliver. Aktor zginął tragicznie w katastrofie lotniczej wraz z dwiema córkami

Media obiegła niezwykle dramatyczna wiadomość: Nie żyje Christian Oliver. Niemiecki aktor zmarł w wyniku wypadku małego samolotu, którym podróżował z dwiema córkami.

Nie żyje Christian Klepser, znany również jako Christian Oliver. Niemiecki aktor oraz producent filmowy zmarł wraz z dwiema córkami u wybrzeży Wysp Karaibskich. Rodzina podróżowała małym samolotem, który rozbił się w morzu tuż po starcie. Moment katastrofy został nagrany przez jednego z mieszkańców. Oliver miał 51 lat, a jego córki, Annik i Madita, 12 i 10.

Zobacz wideo Monika Goździalska zabrała głos w sprawie tragicznie zmarłego ojca

Nie żyje Christian Olivier. Niemiecki aktor zginął tragicznie z dwiema córkami

Do katastrofy doszło w czwartek 4 stycznia. Christian Olivier wraz z żoną oraz dwiema córkami rozpoczął 2024 rok na wakacjach na Karaibach. Zaledwie kilka dni wcześniej opublikował post w mediach społecznościowych z życzeniami noworocznymi. Na zdjęciu można było zauważyć rodzinne ujęcie.

Mały samolot z trojgiem pasażerów oraz pilotem rozbił się tuż po starcie u wybrzeży wyspy Bequia. Maszyna wpadła do morza. Nikt nie przeżył. Katastrofa została zarejestrowana na nagraniu jednego z mieszkańców. - "Rozbił się samolot! Wezwijcie straż wybrzeża" - słychać głosy przerażonych świadków w dramatycznym materiale, który obiegł internet.

Według lokalnych mediów przyczyna tragedii nie jest jeszcze znana. Niektóre źródła podają informacje o prawdopodobnych problemach z silnikiem. Więcej zdjęć Christiana Oliviera znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Kim był Christian Oliver?

Christian Oliver urodził się w 1972 roku w Niemczech. Od początku kariery używał pseudonimu artystycznego. Aktor dał się poznać w takich produkcjach, jak "Walkiria", "Speed Racer" czy "Trzej muszkieterowie". Poza występami w hollywoodzkich filmach, grał również w niemieckich produkcjach. Sławę przyniosła mu rola w serialu RTL "Kobra - oddział specjalny". Jego ostatnie występy można było oglądać w serii "Łowcy".

W 2005 roku Christian Oliver na stałe zamieszkał w Los Angeles. Oprócz aktorstwa, rozwijał się również w zakresie produkcji filmowej, był też scenarzystą oraz modelem. Magazyn "People" umieścił aktora na liście 50. najpiękniejszych mężczyzn świata.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Respondek zmarł na zawał. Joanna Bartel wspomina jego ostatnie chwile. "Był szary" [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.