Marianna Schreiber po starciu w Clout MMA. Polały się łzy. "Walka jak pod remizą"

Marianna Schreiber niedawno dołączyła do uczestników kolejnej edycji gali Clout MMA. Właśnie miała okazję sprawdzić się w oktagonie. Mówiła, że sumiennie przygotowuje się do tego starcia i od kilku tygodni trenuje. Jak jej poszło?

Marianna Schreiber jeszcze kilka miesięcy temu zaciekle krytykowała walki typu freak fight. Próbowała zablokować nawet galę Clout MMA 2, pisząc list do prezydenta Płocka. Twierdziła, że w ten sposób promuje się patologię i gala nie powinna się odbyć. Żona polityka PiS szybko zmieniła jednak zdanie i sama postanowiła zmierzyć się w oktagonie. Nie ukrywała, że zdecydowała się na to także ze względu na aspekt finansowy, a ten jak się okazuje, musiał być wyjątkowo kuszący. Jej oponentką została Monika Laskowska. Między paniami już podczas programów poprzedzających gale dało się wyczuć mocno napiętą atmosferę podkręconą przez awanturę z Laulną  podczas jednej z emisji live promujących walkę. Jak Schreiber poradziła sobie podczas pojedynku z Laskowską? Polała się krew i łzy. 

Zobacz wideo Jakie poglądy ma Marianna Schreiber? "Musimy się przestać szufladkować"

Clout MMA. Marianna Schreiber zadebiutowała w oktagonie. Znamy werdykt sędziów

29 grudnia odbyła się trzecia edycja gali Clout MMA: Santa Clout. Jedną z walk, która przyciągnęła ogromną uwagę widzów, było starcie Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości miała okazję zadebiutować w oktagonie i zmierzyć się ze starszą od siebie uczestniczką, która ma już za sobą jedną zwycięską walkę. Podczas treningów Schreiber podkreślała, że traktuje to jako sportowe wyzwanie i sumienne się przygotowuje. Od kilku tygodni atmosfera między paniami gęstniała i była skutecznie podsycana podczas konferencji. Schreiber proponowała nawet swojej oponentce walkę na gołe pięści, ale skończyło się na MMA. W materiałach opublikowanych z treningów, które pojawiły się w serwisie YouTube trener Schreiber, Mirek Okniński, podkreślił, że jego zawodniczka ciężko pracuje na sali treningowej i sumiennie przygotowuje się do starcia a jej przeciwniczka "będzie leżeć, będzie bita i będzie płakać". Udało się zrealizować ten plan?

Marianna SchreiberMarianna Schreiber fot. screen youtube.com/ Cout MMA

Marianna Schreiber już od początku walki z impetem ruszyła na rywalkę i zaczęła okładać ją gradem dość nieporadnych ciosów, którym daleko było do technicznej precyzji. Komentujący galę podsumowali to krótko - "walka jak pod remizą i ukazanie totalnego uroku freak fightów". Starcie odbywało się w kompletnym nieładzie. Schreiber próbowała wykorzystać przewagę fizyczną, jest wyższa i młodsza od rywalki, Laskowska szybko zaczęła się męczyć, ale w drugiej rundzie to właśnie ona na chwilę przejęła inicjatywę. Na nic zdały się te próby, bo Laskowska bardzo szybko zaczęła się męczyć. "Idzie za nią jak zombie" - komentował prowadzący. Obie panie wytrwały do końca i ogłoszenie zwycięstwa pozostało w rękach sędziów. Werdykt? Schreiber wygrała. Ze łzami w oczach podziękowała mamie i trenerowi, który w wojskowym rygorze przygotowywał ją do walki. Okniński pojawił się w oktagonie i zapowiedział, że jeśli federacja Clout MMA zaproponuje odpowiednią gażę, to Schreiber na kolejnej gali zmierzy się z Laluną, a między paniami ostatnio zrobiło się naprawdę gorąco. Wygląda na to, że Schreiber zabawi na dłużej we frak fightach. 

Clout MMA 3. Marianna SchreiberClout MMA 3. Marianna Schreiber fot. screen Clout MMA 3

 Marianna Schreiber kontra Laluna. "Zaatakowała mnie, napluła na mnie i wyrzuciła mi telefon"

Marianna Schreiber wzięła ostatnio udział w świątecznej formule programu Clout MMA, gdzie uczestnicy gali zebrali się, aby przygotować wspólnie świąteczne wypieki. Debiutująca w oktagonie żona polityka PiS miała okazję spotkać się z Laluną. Kilka dni wcześniej między paniami doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. - Zaraz będziemy zaczynać nagrywanie programu, a za mną siedzi, o, największa atencjuszka w Polsce, już sami wiecie, kto to jest. Trzymajcie kciuki, bo będzie to duże wyzwanie dla mnie - podkreśliła Schreiber na nagraniu, które opublikowała na InstaStories. Na reakcję Laluny nie trzeba było długo czekać. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać, jak celebrytka znana z "Królowych życia" agresywnie zwraca się do Schreiber. - No zapraszam tu panią, pani atencjuszko z PiS-u. Ku*wa, zaraz będziesz miała po gotowaniu. (...) - prowokowała Laluna. Schreiber opublikowała w sieci krótki materiał ze starcia z Laluną Pokazała, jak gwiazda "Królowych życia" z impetem zmierza w jej kierunku. "Laluna zaatakowała mnie, napluła na mnie i wyrzuciła mi telefon, na skutek czego cały pękł. Klasa i kultura drodzy państwo. Mówiłam: każdy sam sobie wystawia świadectwo" - poinformowała swoich fanów. 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.