Tomasz Szczepanik porzucił narzeczoną dziewięć dni przed ślubem. "Połowa rodziny była zdruzgotana"

Tomasz Szczepanik z grupy Pectus to dla wielu kobiet ideał mężczyzny, ale jednej z nich złamał serce. Swoją narzeczoną porzucił kilka dni przed ślubem. Powodem okazało się uczucie, jakim zapałał do swojej menadżerki.

Tomasz Szczepanik to lider popularnej grupy Pectus. W zespole występuje czterech braci. Ich menadżerką jest Monika Paprocka, która od lat jest także żoną Tomasza Szczepanika. Początki nie były jednak kolorowe. Dla obecnej żony wokalista porzucił narzeczoną. W dodatku dziewięć dni przed ślubem. To wywołało prawdziwy rodzinny skandal. 

Zobacz wideo Paulla przeszła traumatyczne chwile. Wszystko przez rozstanie

Porzucił narzeczoną tuż przed ślubem dla menadżerki. "Połowa rodziny chciała mnie deportować"

Droga do wspólnego szczęścia Tomasza Szczepanika i Moniki Paprockiej nie była usłana różami. On był zaręczony, ona miała męża i dwójkę dzieci. Uczucie okazało się jednak silniejsze. Szczepanik podjął trudną decyzję, chociaż suknia ślubna już wisiała na szafie. Później w wywiadzie dla TVP Kobieta wyznał, że nie spodziewał się, że zapała tak płomiennym uczuciem do menadżerki.

Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś przed - przyznał Tomasz Szczepanik w wywiadzie dla TVP Kobieta.

Szczepanik i Paprocka są parą w życiu prywatnym i w pracy

Związek Tomasza Szczepanika i Moniki Paprockiej przetrwał jednak próbę czasu. Zakochanej parze udaje się łączyć także prywatę ze wspólną pracą zawodową. "Mamy w domu taki prywatny, wewnętrzny kodeks. Rozgraniczamy, kiedy jesteśmy normalnym małżeństwem, a kiedy kolegami z pracy" - mówił Szczepanik w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Para doczekała się też potomstwa. W 2013 roku na świat przyszedł ich syn Stanisław.

Monika Paprocka jest żoną i menadżerką Tomasza SzczepanikaMonika Paprocka jest żoną i menadżerką Tomasza Szczepanika Monika Paprocka jest żoną i menadżerką Tomasza Szczepanika. Fot. KAPiF

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.