Córka Nataszy Urbańskiej skończyła 15 lat. Tak dziś wygląda. Naukę łączy z występami w teatrze

Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza przyszła na świat 15 lat temu. Po znanych rodzicach Kalina odziedziczyła pasję do aktorstwa. Jak dziś wygląda?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zyskali miano jednej z najtrwalszych par w polskim show-biznesie. Para poznała się lata temu podczas pracy w teatrze nad musicalem "Metro". W 2008 roku powiedzieli sobie "tak". W czasie ich związku pojawiło się też trochę kontrowersji, głównie ze względu na dużą różnicę wieku, która wynosi 18 lat. Zakochani pokazali jednak, że połączyło ich szczerze uczucie. Po ślubie na świat przyszła ich córka, Kalina. Dziewczyna przez długi czas nie wykazywała zainteresowania teatrem. Teraz jednak chce pójść w ślady rodziców. Córka Urbańskiej i Józefowicza właśnie kończy 15 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Zobacz wideo Natasza Urbańska opowiedziała o córce. Kalina ma konkretne plany na przyszłość

Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza właśnie skończyła 15 lat. Jak dziś wygląda Kalina?

Jak się okazało, Kalina Józefowicz, podobnie jak jej rodzice, pokochała teatr. Debiut na scenie zaliczyła w słynnym "Metrze", gdzie przed laty można było podziwiać Urbańską. Obecnie aktorstwo jest codziennością w jej życiu. Już 13 grudnia skończy 15 lat. Kalina jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dodaje różnego rodzaju materiały. Nie da się ukryć, że z wyglądu przypomina mamę. Sama gwiazda jakiś czas temu wyznała, że jej pociecha nauczyła ją wielu rzeczy. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Mam wspaniałą córkę, najcudowniejszą dziewczynę na świecie, która jest moim największym szczęściem. Na niej się skupiam. Jestem z niej taka dumna, że godzinami mogłabym o niej opowiadać. To od Kaliny nauczyłam się, że nic nie muszę. (...) Zrozumiałam, że nie muszę, tylko chcę. Ona z takim luzikiem idzie przed siebie, pracuje nad sobą, ale nie ma ciśnienia - mówiła Natasza Urbańska o córce w jednym z wywiadów.
 

Kalina Józefowicz chce pójść w ślady sławnej mamy. Co na to Urbańska?

Kalina od najmłodszych lat rozwija się artystycznie. Nie da się ukryć, że chce pójść śladami swoich rodziców. Warto jednak pamiętać, że 15-letnia córka Urbańskiej i Józefowicza nadal chodzi do szkoły. Jakiś czas temu jej mama wyznała, że nauka jest priorytetem. Kalina musi spełnić pewien warunek, jeśli chce połączyć początkującą karierę z edukacją. - Może grać w spektaklu, jeśli będzie sobie dawała radę w nauce. (...) Postaramy się, żeby nie zachłysnęła tym światem i zrozumiała, że to jest ciężka praca (...) - wyznała Natasza Urbańska w rozmowie z Pomponikiem. ZOBACZ TEŻ: Córka Nataszy Urbańskiej wystąpi na wielkiej scenie. Wszystko pięknie, ale musi spełnić jeden wymóg

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA