Danuta Holecka w młodości. Kilka razy nie trafiła z fryzurą [ZDJĘCIA]

Danuta Holecka na początku swojej kariery zawodowej z reguły stawiała na zachowawcze stylizacje. Widać, że przed laty eksperymentowała też z fryzurami. Przejrzeliśmy archiwalne zdjęcia pracownicy TVP. Niektóre zaskakują.

Danuta Holecka to jedna z najpopularniejszych pracownic TVP, która niewątpliwie przyczyniła się do regularnego przekazywania Polakom narracji PiS-u. W ostatnich latach "zasłynęła" jako najbardziej rozpoznawalna postać propagandowych "Wiadomości" i znalazła się nawet na stanowisku szefowej tego właśnie formatu. Jednoznacznie kojarząca się z Prawem i Sprawiedliwością pracownica Woronicza nie zawsze wyglądała jednak tak, jak teraz. Największą uwagę dostrzec można na głowie. Zmiana widoczna jest już na pierwszy rzut oka.

Zobacz wideo Szymon Hołownia po raz kolejny starł się z dziennikarzem TVP

Danuta Holecka w młodości miała inny kolor włosów

Od dłuższego czasu Danuta Holecka stawia na bardzo zachowawcze i specjalnie niewyróżniające jej stylizacje. Z reguły wybiera marynarki, żakiety lub eleganckie bluzki. Porównując jej aktualny wizerunek do tego z młodości, w oczy rzuca się przede wszystkim jedna rzecz - kolor włosów. Pracownica Telewizji Polskiej lata temu nosiła ciemny, jednolity kolor. Była mu wierna przez naprawdę długi czas. Teraz natomiast postawiła na wyraźne jaśniejsze odcienie i można śmiało powiedzieć, że stała się pełnoprawną blondynką. Blond, który wybrała, ma ciepły, głęboki odcień, który bardzo pasuje do jej urody. Trzeba przyznać, że zmiana ta wyszła jej na dobre. W ciemnym brązie Danuta Holecka wyglądała na zmęczoną i przytłumioną. Teraz jest świeżej i z całą pewnością lepiej. Zdjęcia Danuty Holeckiej - zarówno te archiwalne, jak i aktualne - znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Danuta Holecka nie od zawsze mieszkała w Warszawie. Sporo pomógł jej dziadek

Danuta Holecka nie ukrywa, że nie jest rodowitą warszawianką. Przeniosła się do stolicy jednak bardzo wcześnie. Miała zaledwie 15 lat. W utrzymaniu pomagał jej dziadek, który wrócił ze Stanów Zjednoczonych. Szefowa "Wiadomości" do telewizji trafiła już w 1993 roku. Nastąpiło to po wygraniu konkursu na prezentera Telewizji Polskiej. Kariera Holeckiej szybko zaczęła nabierać tempa, lecz to za czasów kadencji Prawa i Sprawiedliwości udało jej się tak naprawdę rozwinąć skrzydła. Mężem Danuty Holckiej jest przedsiębiorca Krzysztof Dunin-Holecki. Para ma dwóch synów - bliżniaków Juliana i Stefana.  Rodzina zamieszkuje jedną z warszawskich willi w dzielnicy Mokotów. ZOBACZ TEŻ: Michał Olszański: Holeckiej i Rachonia nie można nazywać dziennikarzami. Mówi o zwolnieniach w TVP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.