Katarzyna Cichopek pokazała choinkę. Gdzieś już ją widzieliśmy...

Katarzyna Cichopek jest już gotowa na święta Bożego Narodzenia. Pracownica TVP wrzuciła krótki materiał wideo, na którym dokańcza ubieranie choinki.

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą drugimi, które Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek oficjalnie spędzą jako para. Pracownica TVP pochwaliła się na Instagramie krótkim materiałem wideo, z którego wynika, że rozpoczęła wczuwać się w zimowy klimat. Na nagraniu widzimy aktorkę "M jak miłość", która dokańcza ubieranie choinki. Za drzewkiem znajdują się liczne świąteczne akcenty, takie jak poduszki, a także dekoracje umieszczone w całym mieszkaniu.

Zobacz wideo Marcin Hakiel nie będzie już pozować z ukochaną na ściance?

W domu Cichopek już święta. Przybrała choinkę. Już ją widzieliśmy...

"Jestem już gotowa na święta. No, prawie… Jeszcze tylko prezenty" - napisała Cichopek na Instagramie. Na choince Katarzyny Cichopek dominuje w tym roku czerwień i biel. Prowadząca "Pytania na śniadanie" umieściła na drzewku duże kokardy w kratkę oraz bombki w kształcie reniferów. Co ciekawe, choinka jest dokładnie taka sama, jak w zeszłym roku. Pracownica TVP na nagraniu ma na sobie ciemną, mieniącą się, turkusową sukienkę, która jeszcze bardziej wprawia w świąteczny klimat. "Kasiu cudownie wyglądasz, słoneczko. Uwielbiam cię", "Piękności" - czytamy głosy zachwyconych obserwatorów.  

 

Fani czekają na ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyczekują świąt Bożego Narodzenia, ale widzowie czekają bardziej na ich ślub. Od momentu ogłoszenia związku przez pracownicę TVP na Instagramie fani wypytują ją o sformalizowanie relacji ze znanym dziennikarzem. Ich związek budzi skrajne emocje, a to również wskutek między innymi medialnych skandali z udziałem byłych partnerów - Marcina Hakiela i Pauliny Smaszcz. Wygląda na to, że mimo wielu plotkom Cichopek z Kurzajewskim wspaniale się dogadują. Ich ślubu wypatruje także Małgorzata Opczowska. - Fani czekają. Wszyscy czekamy oczywiście. Mamy nadzieję, że kiedy będzie ten wielki dzień, to się wszyscy o nim dowiemy. Ale na pewno nic na ten temat nie wiem i nic nie powiem. Wiem, że są razem bardzo szczęśliwi. Cudownie wyglądali razem pod choinką, wieszali wielką czerwoną bombkę. Tyle mogę zdradzić - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Cichopek pokazała choinkęKatarzyna Cichopek pokazała choinkę fot. Instagram @katarzynacichopek

Więcej o:
Copyright © Agora SA