Justyna Żyła porzuciła marzenia o karierze celebrytki. Zniknęła z mediów i poszła do "zwykłej" pracy

Czym zajmuje się dziś Justyna Żyła? Była żona skoczka chyba już na dobre zakończyła przygodę z show-biznesem.

Justyna i Piotr Żyła przez długi czas uchodzili za idealnie zgodne małżeństwo. On odnosił ogromne sukcesy w sportowej karierze, a ona była dla niego wsparciem. Tak przynajmniej ich relacja wyglądała z zewnątrz. Czar prysł, gdy dość niespodziewanie małżonkowie zaczęli publicznie prać brudy i obrzucać się oskarżeniami. Związek zakończył się w cieniu medialnego skandalu, a para sfinalizowała rozwód w 2018 roku.

Zobacz wideo Burzliwy związek Królikowskich

Justyna Żyła zniknęła z mediów. Co dziś robi?

Justyna Żyła stała się wówczas bohaterką nagłówków i szybko upomniały się o nią media. Wzięła udział w rozbieranej sesji w "Playboyu", a także dostała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". W tanecznym show nie radziła sobie jednak najlepiej, a litości dla niej miała zwłaszcza Iwona Pavlović. Ostatecznie u boku Tomasza Barańskiego zajęła ósme miejsce. Żyła przez pewien czas dość regularnie pojawiała się na ściankach, zagrała też epizod w paradokumencie "Szpital". Wydawało się, że dość długo będzie odcinać kupony od zdobytej popularności. Zwłaszcza że zyskała sporo fanów, a na Instagramie do dziś obserwuje ją niemal 100 tys. osób.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła KAPiF.pl

Justyna Żyła z mediów zniknęła jednak tak szybko, jak się w nich pojawiła. Nie widać jej na publicznych wydarzeniach, nie występuje także w żadnych programach. Na jej instagramowym profilu próżno szukać także sponsorowanych postów, chociaż z taką liczbą obserwujących śmiało mogłaby rozwijać karierę influencerki. Była żona skoczka odkryła w sobie za to pasję do gotowania, a w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami przygotowywanych przez siebie potraw. Wydała także e-booka z przepisami na góralskie przysmaki.

Do dziś mieszka w rodzinnej Wiśle, a w 2021 roku poinformowała, że zatrudniła się w tamtejszej cukierni, z którą od lat związana jest jej mama. "Od niedawna przeżywam powrót na stare śmieci. (...) W tej cukierni dorabiałam sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat (...) Będziemy starać się regularnie prezentować wam za pośrednictwem Insta i FB coraz to nowsze dzieła zdolnych cukierników, które powstają z moją drobną pomocą" - pisała o nowej pracy w instagramowym poście.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA