Caroline Derpienski oceniła halloweenową kreację Anety Glam. Nie hamowała się [PLOTEK EXCLUSIVE]

Aneta Glam nie będzie szczęśliwa. Caroline Derpieński kolejny raz wbiła jej szpilę. Tym razem bezlitośnie oceniła to, jak wyglądała na imprezie halloweenowej w Miami.

Końca konfliktu Caroline Derpieński i Anety Glam nie widać. Panie prześcigają się we wzajemnych oskarżeniach, nie szczędząc sobie uszczypliwości. Nie ma dnia, by nie powiedziały czegoś niemiłego na swój temat. Tym razem "dollarsowa królowa" wykorzystała halloweenową imprezę uczestniczki "Żon Miami" na której bawiła się m.in. Agata Rubik. I w rozmowie z Plotkiem oceniła jej kreację, wbijając jej kolejną szpilę. Doczeka się odpowiedzi?

Zobacz wideo Tyszka zaprasza Derpienski do "Top Model". Zdradza, co u niej podziwia

Caroline Derpieński ocenia halloweenowe przebranie Anety Glam

Aneta Glam z okazji Halloween miała na sobie nietypową bieliznę z licznymi zdobieniami wraz z zawiązanym wokół talii materiałem, który miał imitować długą spódnicę. Poza tym pokusiła się o koronę cierniową. Według Caroline Derpieński, która kilka dni temu zaprezentowała swoją kolekcję "333", stylizacja jej rywalki jest tania i wyjęta żywcem ze znanego chińskiego serwisu sprzedażowego. - Rodem z Ali Express - powiedziała Plotkowi Caroline Derpieński, zapytana o strój halloweenowy Anety Glam. Przy okazji zdradziła, jak sama zamierza spędzić Halloween. "Moje plany na Halloween to gala w Polsce. Zamiast bawić się, pracuję i mam zamiar zszokować całą Polskę. Internet zapłonie" - zapowiedziała w rozmowie z nami Caroline. Umieracie z ciekawości co tym razem przygotowała?

Kulisy konfliktu Anety Glam i Caroline Derpieński. Która z której kopiuje?

Konflikt Anety Glam i Caroline Derpieński jest bardziej zagmatwany niż życie uczuciowe bohaterów "Mody na sukces". Ostatnio uczestniczka "Żon Miami" stwierdziła, że Caroline ją naśladuje. - Widzicie, z czym ja się użeram od miesięcy. Prześladowanie i kopiowanie każdego aspektu mojego życia, każdego słowa, każdego kroku - wskazała celebrytka. - Jest moim prześladowcą od dawna. Od czasu jak zobaczyła mnie w "Żonach Miami" ma totalną obsesję. Czuję się, jakbym każdego dnia była okradana z mojej osobowości, wręcz odbieram to jako gwałt na moją osobę - powiedziała. Tymczasem Derpienski jest przekonana, że jest odwrotnie i to Glam ma jej nie dawać spokoju. - Ona ma obsesję na moim punkcie. Boję się, że ona mnie porwie, skrzywdzi - powiedziała na Pomponiku. W tym samym wywiadzie przyznała, że wybrałaby się na kolację z Anetą Glam, ale tylko w jednym celu. - Aby powiedzieć jej, że zrobiłam z niej w Polsce gwiazdę i żeby cieszyła się zasięgami i dała mi święty spokój - skwitowała. Zdjęcie Anety Glam z halloweenowej imprezy jak i nowe fotografie Caroline Derpieński, znajdziesz w galerii na górze strony.

Caroline Derpieński na imprezie Philippa PleinaCaroline Derpieński na imprezie Philippa Pleina Caroline Derpieński przyszła na pokaz mody. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.