Orlen odcina się od Clout MMA. Padły mocne słowa. Wydarzenie pod znakiem zapytania?

Clout MMA zbliża się wielkimi krokami, a emocje wokół wydarzenia rosną. Głos w sprawie zabrał Orlen, który zdobył się na naprawdę mocne słowa. Firma przestała w końcu milczeć.

Nie jest tajemnicą, że gala Clout MMA wywołuje ogromne emocje. Sponsorem hali, w której ma odbyć się wydarzenie, jest Orlen. Nic więc dziwnego, że firma ta jest niejako utożsamiana z kontrowersyjnym eventem. Przedsiębiorstwo dość jasno określiło jednak swoje stanowisko i rozwiało w ten sposób wszelkie niedomówienia. Po tak mocnych słowach wszystko jest już jasne.

Zobacz wideo

Zespół prasowy Orlenu zabrał głos. Chodzi o zbliżającą się wielkimi krokami galę Clout MMA

Clout MMA od samego początku wywołuje ogromne emocje. Nic w tym dziwnego - w końcu organizatorzy eventu zapewne taki mieli pomysł na promocję. W środę odbyła się oficjalna konferencja, na której można było poznać szczegóły kontrowersyjnego przedsięwzięcia. Na pierwszy plan wyszła "dyskusja" Laluny i Caroline Derpienski. Obie panie nie przebierały w słowach. Zastanawiający wydawał się dla fanów tego rozrywek fakt, że Clout MMA ma się odbyć w hali, której sponsorem jest Orlen. Redakcja portalu Pudelek zapytała przedsiębiorstwo o stanowisko w sprawie.

Orlen nie jest sponsorem gali. Marka firmy pojawia się w tym kontekście wyłącznie z uwagi na tytuł sponsora tytularnego obiektu, w którym odbywa się wydarzenie. Orlen nie jest jednak właścicielem stadionu i nie ma wpływu na kalendarz imprez, za których organizację odpowiada wyłącznie Urząd Miasta Płock i administrator obiektu - miejska spółka MOSiR - zdradził portalowi Pudelek zespół prasowy Orlenu.

Clout MMA - Nikita i Gosia MagicalClout MMA - Nikita i Gosia Magical Orlen zabrał głos w sprawie Clout MMA. Padły mocne słowa. Fot. Instagram.com/@cloutmma

Sensacja sensacją pogania. Tak wyglądają kulisy gali Clout MMA

Sytuacja związana z Orlenem nie jest jedyną, która zaskoczyła fanów wydarzenia. Poprzednio pojawiła się informacja o tym, że Nikita ma walczyć z Gosią Magical, czyli swoją niedoszłą teściową. Od początku wiadomo było, że panie nie mają równych szans. Dzieli je znaczna różnica wieku i kondycja fizyczna. Zespół prasowy Orlenu dodał, że nie chce być identyfikowany z Clout MMA.

Orlen nigdy nie wspierał podobnych inicjatyw i nie zgadza się, żeby marka była utożsamiana z tego typu wydarzeniami. Dlatego w świetle przekazanych informacji, skontaktujemy się zarówno z właścicielem jak i administratorem, żeby wyjaśnić całą sytuację i przekazać naszą dezaprobatę dla organizacji podobnych wydarzeń - dodał w rozmowie z Pudelkiem zespół prasowy Orlenu.

Gosia Magical, NikitaGosia Magical, Nikita Orlen zabrał głos w sprawie Clout MMA. Padły mocne słowa. Fot. Instagram.com/@cloutmma

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.