Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą dziś jeden z najgłośniejszych związków polskiego show-biznesu. Para zaczęła spotykać się w 2013 roku, a na ślubnym kobiercu stanęli trzy lata później. W 2020 roku, miesiąc po 48. urodzinach byłego piłkarza, na świat przyszedł syn pary, Henryk. Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem przyznał, że cieszy się, iż został ojcem właśnie na tym etapie życia.
Radosław Majdan, który karierę zakończył w 2010 roku, nadal rozwija różne projekty zawodowe, jednak w dużym stopniu spełnia się dziś jako stateczny mąż i ojciec. W rozmowie z nami wyznał, że za "sportowym szaleństwem" zupełnie nie tęskni. Przyznał jednak, że trudny moment przeszedł tuż po przejściu na sportową emeryturę. - Nigdy nie wiesz, czy znajdziesz sobie miejsce, czy dasz sobie radość z życia, którą dawała ci pasja - opowiada. Były bramkarz podkreśla jednak, że jego życie to etapy i uważa, że przechodzi przez nie w naturalny sposób. Majdan podkreśla, że ważny jest również fakt, że on sam cały czas zmienia się jako człowiek. Z tego powodu o wiele trudniej byłoby mu zostać ojcem po dwudziestce.
Kiedy miałem 25 lat, nie byłbym takim tatą, jakim jestem, kiedy mam 51 lat. Dzisiaj jestem cierpliwy, świadomy i strasznie się tym cieszę. Bardzo kocham mojego syna i nic lepszego nie mogło mi się zdarzyć - powiedział w rozmowie z nami.
O Radosławie Majdanie w show-biznesie głośno zrobiło się zwłaszcza za sprawą związku z Dodą. Para wzięła ślub w 2005 roku, a małżeństwo zakończyło się rozwodem trzy lata później. Wokalistka nie była jednak pierwszą żoną bramkarza. W 1998 roku Majdan poślubił projektantkę Sylwię Koperkiewicz. Małżeństwo z Radosławem Majdanem jest także trzecim dla Małgorzaty Rozenek. Gwiazda, zanim została żoną Jacka Rozenka, pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu z mężczyzną, którego poznała jeszcze na studiach. Jak sama przyznała, małżeństwo było "krótkie i miłe", a do dziś mają dobrej relacje. Jesteście ciekawi, co jeszcze mówił Radosław Majdan na temat ojcostwa, pracy i nowego trenera reprezentacji? Cały wywiad znajdziecie w materiale wideo na górze strony.
Dowbor odniosła się do słów Dody o "wrednym czupiradle". "Ruszyła lawinę"
Królowa Szwecji w Polsce. Marta Nawrocka zabrała ją w nietypowe miejsce
Zamieniła apartament na dworek. Wnętrza jak z królewskiej rezydencji. Dominuje jeden kolor
Domowy azyl Olgi Frycz. Na takie rozwiązanie w kuchni niewielu Polaków by się odważyło
Była gwiazdą "W labiryncie", co na zawsze ją zaszufladkowało. Porzuciła aktorstwo na rzecz polityki
Księżniczki Beatrice i Eugenia stracą królewskie tytuły? "W przyszłości po prostu znikną"
10 marca Marta Nawrocka na ważną okazję postawiła na śliwkowy płaszcz. Stylistka wyłapała błędy
Damięcka pamiętała o Dniu Mężczyzn. Jej prace poruszyły internautów. "Wzruszające"
Kazik skończył sześć lat. Najmłodszy syn Bieniuka rośnie jak na drożdżach