"Love Island". Jaqueline zabrała głos. Zdradziła kolejne szczegóły o zdradzie Bartka

Jaqueline z "Love Island" zabrała po raz kolejny głos na temat tego, co wydarzyło się po finałowym odcinku show. Zdradziła, co zobaczyła, kiedy nakryła Bartka na zdradzie.

Ostatni odcinek "Love Island" wzbudził wśród widzów programu ogromne emocje. Zwycięską parą okazała się Armin i Laura, co prawda pokrywało się to z przewidywaniami, ale wiele osób kibicowało też pozostałym uczestnikom. Jednak gorąco zrobiło się już po finałowym odcinku. Po tym jak do Polski wrócili pierwsi islanderzy, na jaw wyszło, że Bartek zdradził Jaqueline z Karoliną. Sgonina odniosła się do tych doniesień na swoim instagramowym profilu, potwierdzając wszystko. Teraz zdradziła więcej szczegółów. 

Zobacz wideo Doda stanowczo komentuje "Love Island"

Jaqueline opowiedziała o zdradzie. Ujawniła, jak zareagowali Bartek i Karolina

Po tym jak Żaki wyznała na swoim instagramowym profilu, że jej programowy partner Bartek zdradził ją zaraz po finale z Karoliną, internauci zaczęli zasypywać ją pytaniami. W końcu uczestniczka uległa ich prośbom i zorganizowała krótkie Q&A. "Co z Bartkiem?" - napisał jeden z obserwatorów. "The end bez happy endu (ang. zakończenie bez szczęśliwego zakończenia)" - odpisała islanderka.

Inny internauta zdecydował się mocniej pociągnąć za język uczestniczkę "Love Island". "Jaka była reakcja Bartka i Karoliny na to, że ich nakryłaś?" - zapytał. W odpowiedzi Jaquline zamieściła wymowne nagranie, na którym pokazuje zszokowaną minę. "Żałuję, że nie oddali nam wtedy telefonów. Miny były bezcenne i zapamiętam je na długo" - czytamy. 

Jaqueline 'Love Island'Jaqueline 'Love Island' fot. instagram/jaqueline.sgonina

"Love Island". Wiemy, na co Laura i Armin przeznaczą wygraną

Zwycięzcami ósmej edycji "Love Island" okazali się Laura i Armin. Krótko po powrocie do Polski para zdecydowała się podzielić z mediami wrażeniami po udziale w programie. W rozmowie z Pomponikiem zdradzili nawet, na co zamierzają przeznaczyć wygraną. Uczestniczka oznajmiła, że na pewno część z nich przeznaczy na rozwój. - Myślałam, żeby zacząć coś z fotografią i jakaś podróż na pewno - mówiła. Za to jej partner odpowiedział bardziej humorystycznie. - Kupimy termomiksa - skwitował. Oboje za to podkreślili, że zamierzają kontynuować tę relację i wierzą, że uda im się stworzyć zgodny związek. - Planujemy być ze sobą dalej. Pod tym względem nic się nie zmieniło - zaznaczył Armin. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.