"Love Island". Wiadomo, na co Laura i Armin przeznaczą wygraną. Mają konkretny pomysł

Laura i Armin zwyciężyli ósmy sezon programu "Love Island". Co zrobią z wygraną? Para ma już konkretne pomysły.

Za nami finał ósmego sezonu "Love Island". W przeciągu ostatnich tygodni widzowie mieli okazję oglądać, jak ich ulubieni uczestnicy wchodzą nie tylko w romantyczne relacje, ale przyjacielskie. Nie zabrakło - rzecz jasna - dram i barwnych momentów, które podsycały atmosferę wśród wyspiarzy. Wiemy już, że największą sympatię widzów zyskali Laura i Armin, którzy wygrali ósmą edycję programu. Na co uczestnicy planują przeznaczyć wygraną?

Zobacz wideo Figurski mówi o trudnych warunkach pracy przy "Temptation Island"

"Love Island". Wiadomo, na co Laura i Armin przeznaczą wygraną. Mają konkretny pomysł

Para zwycięzców udzieliła wywiadu Pomponikowi, podczas którego zdradziła plany wobec wygranej. Armin chce zainwestować w kryptowaluty, a Laura planuje zainwestować w swój rozwój. - Myślałam, żeby zacząć coś z fotografią i jakaś podróż na pewno - powiedziała uczestniczka. - Kupimy termomiksa - skwitował z humorem jej partner. Zakochani podkreślili także, że zależy im na dalszym rozwijaniu relacji. - Planujemy być ze sobą dalej. Pod tym względem nic się nie zmieniło - powiedział Armin.

"Love Island". Ile pieniędzy wygrywają uczestnicy? Program ma jasne zasady

Przypominamy, że według zasad programu, zwycięska para może wybrać "miłość" lub 100 tysięcy złotych. Jeżeli obydwie osoby wybiorą uczucie, mogą podzielić się wygraną kwotą równo na pół. Natomiast jeśli tylko jedna wybierze miłość, a druga pieniądze, ten kto postawił na pieniądze, wygrywa 100 tys. W przypadku, gdy obydwoje wybiorą środki finansowe, nie dostaje ich nikt.

"Love Island". Finał ósmego sezonu. Te pary zdobyły najwięcej głosów

Dwie doby przed wielkim finałem fani "Love Island" licznie oddawali głosy na ulubione pary za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Para, która zebrała najwięcej głosów, wygrała. Na czwartym miejscu w tym sezonie uplasowali się Oliwia i Adam, natomiast decyzją widzów trzecie miejsce zajęli Karolina i Rafał. Drugie miejsce należało do Jaqueliny i Bartka. Największą sympatię widzów zyskali Laura i Armin, którzy wygrali ósmą edycję "Love Island". Zgadzacie się z tym werdyktem? Dajcie znać w komentarzach.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.