Aktorka "Żon Hollywood" nie żyje. Zmarła dzień przed urodzinami. Walczyła z nowotworem

Nie żyje Suzanne Somers. Aktorka zmarła dzień przed swoimi 77. urodzinami. O jej odejściu poinformowała rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Amerykańska aktorka Suzanne Somers nie żyje. Znana m.in. z roli w serialu "Krok za krokiem" zmarła w wieku 76 lat po wieloletniej walce z rakiem piersi. Informacja o odejściu aktorki została potwierdzona w mediach społecznościowych. Suzanne Somers przez ostatnie lata zajmowała się głównie promowaniem zdrowego trybu życia.

Zobacz wideo Małgorzata Werner weźmie udział w "Żonach Hollywod"?

Suzanne Somers nie żyje. Tak amerykańską pożegnali jej najbliżsi

"Suzanne Somers zmarła spokojnie w swoim domu 15 października we wczesnych godzinach porannych" - czytamy oświadczenie na instagramowym profilu aktorki. Z dalszej treści komunikatu dowiadujemy się, że diagnozę usłyszała jeszcze w 2000 roku. "Przez ponad 23 lata walczyła z agresywną postacią raka piersi. Suzanne była otoczona kochającym mężem Alanem, synem Bruce'em i najbliższą rodziną" - czytamy. Somers odeszła jeden dzień przed swoimi urodzinami. "16 października jej rodzina szykowała się do tego, aby świętować jej 77. urodziny. Zamiast tego będą świętować jej niezwykłe życie i chcą podziękować jej milionom fanów i obserwujących, którzy bardzo ją kochali" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. "Nie wiem, jak przygnębienie i szczęście mogą współistnieć, ale odczuwam głęboki smutek z powodu śmierci mojej matki, jak i ogromną radość z miłości, która właśnie się dla niej wylewa" - napisał w komentarzach dorosły syn Somers, Bruce.

Suzanne Somers nie żyje. Kim była? Jej kariera trwała dekadami

Suzanne Somers może się pochwalić karierą, która trwała przez pięć dekad. Amerykańska publiczność najbardziej kojarzy ją z roli Chrissy Snow w przebojowym serialu komediowym ABC "Three’s Company", który emitowany był na przełomie lat 70. i 80. Właśnie za tę rolę otrzymała nominację do statuetki Złoty Glob. W 1985 roku wystąpiła w miniserialu "Żony Hollywood" a sześć lat później w produkcji "Krok za krokiem". Przez ostatnie lata dała się poznać także jako propagatorka fitnessu i zdrowego stylu życia. Napisała wiele książek o tej tematyce, w tym takie bestsellery w Stanach Zjednoczonych, jak "Sexy Forever", "Knockout" i "Ageless". Prowadziła także własny talk-show i została przedsiębiorczynią zajmującą się zdrowym stylem życia.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA