Żona Skiby w dramatycznym wyznaniu. Miała raka. "Dzień przed pierwszą chemią..."

Karolina Skiba podzieliła się trudnym wyznaniem z fanami. Okazało się, że chorowała na nowotwór. Powiedziała o leczeniu i badaniach.

Karolina Kempińska (teraz już Skiba) wyszła za Krzysztofa Skibę w sierpniu. Wcześniej przez kilka miesięcy opowiadali w mediach o swojej miłości. Para od początku wzbudzała kontrowersje, jednak muzyk z młodszą o 26 lat żoną postawili na swoim i wyprawili huczne wesele. Lider Big Cyc nie unikał także intymnych tematów, jak sobie radzi przy młodej ukochanej. Więcej zdjęć Karoliny Skiby z mężem znajdziecie w naszej galerii. Teraz wybranka wokalisty podzieliła się na Instagramie zaskakującym i smutnym wyznaniem. Nikt z fanów nie wiedział, że wykryto u niej nowotwór.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o badaniu piersi. "Nagrałam filmik"

Karolina Skiba o raku: Przeszłam pełne leczenie

Karolina Skiba postanowiła podzielić się swoją historią o nowotworze. Zachorowała na raka piersi, który na szczęście został w porę zdiagnozowany i dzisiaj żona muzyka może cieszyć się życiem. "Jako że październik jest miesiącem prewencji w raku piersi, postanowiliśmy z Krzysiem, że opowiem trochę o swojej zwycięskiej walce, bo co chwilę na ten temat krążą standardowo nieprawdziwe plotki" - zaczęła post.

Nowotwór złośliwy może zaatakować każdego. Niezależnie od wieku, stanu zdrowia. U mnie na szczęście został ekspresowo szybko wykryty, przeszłam pełne leczenie i co trzy miesiące się badam - wyznała.

Internautki doceniły szczerość Skiby. "Dużo zdrowia dla nas wszystkich! Kobiet i mężczyzn! PS. Bardzo podoba mi się twój przekaz", "Dobrze, że przypomina pani o badaniach, ponieważ często o nich zapominamy. Tymczasem życzę zdrowia i pozdrawiam ciepło", "Za to szanuję, że jest pani prawdziwa" - czytamy w komentarzach.

Żona Krzysztofa Skiby nawiązała do swojej wagi. Przez chorobę przytyła

Jedna z internautek skomentowała zdjęcie, pod którym Karolina Skiba opisała chorobę. "Ogień, kochana" - napisała. Żona muzyka odpowiedziała. Nawiązała do swojej sylwetki na zdjęciu. Zasugerowała, że po chorobie jej figura się zmieniła. Zdjęcie zostało wykonane przed leczeniem nowotworu. "Tu jeszcze XS, dzień przed pierwszą chemią robiłam te zdjęcia, ech" - odpisała Skiba. ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Skiba pierwszy taniec zatańczył... nie z żoną. Jest nagranie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.