Serialowa Zuzia z "Niani" nagle zniknęła z mediów. Po latach ujawnia powód

Emilia Stachurska podbiła serca widzów rolą uroczej Zuzi z "Niani". Po latach ujawniała, dlaczego tuż po osiągnięciu pełnoletności zniknęła z mediów. Wiele się zmieniło.

Emilia Stachurska z show-biznesem była związana już od najmłodszych lat. Jako siedmiolatka zadebiutowała w "Niani" jako Zuzia Skalska, a produkcja od razu przyniosła jej niezłą popularność. Dzięki temu mogła liczyć na angaże do innych znanych serialu, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Na Wspólnej", gdzie pojawiała się epizodycznie. Młoda aktorka zagrała również "Julii", "Lekarzach" i "Ziarnie". Miała szansę na rozwijanie dalszej kariery, jednak tuż przed osiągnięciem pełnoletności zapowiedziała, że w jej głowie narodziły się zupełnie inne plany. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.  

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza, które z dzieci pójdzie w jej ślady. Był mały bunt

Emilia Stachurska zarabiała krocie. Mimo to zrezygnowała z kariery

W 2009 roku, czyli kiedy Emilia Stachurska grała między innymi w "Niani", użyczała głosu w "Odlocie" i pojawiła się produkcji "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać", "Super Express" donosił, że młoda aktorka mogła zarabiać nawet 15 tysięcy złotych miesięcznie. To jednak nie zachęciło jej, aby zagrzać na dłużej miejsce w show-biznesie. Odejście z branży zadeklarowała już w 2014 roku na kanapie "Dzień dobry TVN". Miała wówczas 17 lat. Postanowiła, że woli się skupić na nauce.

Zawsze szkołę, naukę, czy przyszłą karierę stawiam wyżej niż przygody z telewizją. Myślę sobie, że kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, jak będę dorosła, natomiast chcę mieć też zawód bardziej stały, żeby nie być zależna od ludzi, którzy dadzą mi rolę - tłumaczyła.

Emilia Stachurska udzieliła wywiadu pierwszy raz odkąd odeszła z show-biznesu

W rzeczywistości Emilia Stachurska zakończyła karierę, mając 19 lat. W 2016 roku ukazał się ostatni film z jej udziałem "Królewicz Olch". Od tego czasu nie udzielała się medialnie i unikała blasku fleszy. Ostatnio jednak w rozmowie z Plejadą ujawniła, że wyprowadziła się za granicę. Dzięki temu łatwiej jest jej zachować prywatność. 

Od wielu lat nie udzielałam wywiadów i nie chcę tego zmieniać. Świadomie po osiągnięciu dojrzałości wycofałam się z show-biznesu, skierowałam życie na inne tory - wyjechałam za granicę i bardzo cenię sobie prywatność. Wspominam czasy nagrywania serialu "Niania" i innych produkcji bardzo ciepło, jednak obecnie staram się, by żadne informacje, które mogłyby skierować oczy czytelników czy internautów w moją stronę, nie były nigdzie zamieszczane - poinformowała serwis Plejada.

Emilia Stachurska raczej nie dzieli się nad wyraz kulisami życia prywatnego w mediach społecznościowych. Na Facebooku ma jedynie zdjęcie profilowe, a Instagrama raczej na próżno szukać. Z kolei Plejada dotarła do informacji, że zaangażowała się w promocję festiwalu "BlackBox 3City". Zdjęcia Emilii Stachurskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.