Nastoletnie gwiazdki zarabiają krocie

11-letnia Julia Wróblewska 40 tysięcy miesięcznie, 14-letnia Iga Krefft 30 tysięcy miesięcznie, 12-letnia Emilia Stachursla 15 tysięcy miesięcznie.

Zarobki gwiazd w Polsce zawsze stanowią temat tabu. Informacje na temat stawek i gaż rzadko trafiają do publicznej wiadomości. "Super Express" pokusił się o wyliczenie ile pieniędzy miesięcznie trafia na konta nastoletnich bohaterów seriali i filmów .

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Julia Wróblewska (11 lat). Jej kariera nabrała tempa po roli w filmie "Tylko mnie kochaj" . Na koncie ma występy w serialach "Magda M." , "Rodzina zastępcza plus", "Determinator", "M jak miłość" i "Tylko miłość" . Z wyliczeń tabloidu wynika, że zarabia około 40 tysięcy złotych miesięcznie. Już niedługo zobaczymy ją w serialu "Nawrócony" .

Na drugim miejscu znalazła się znana z "M jak miłość" Iga Krefft (14 lat) z 30 tysiącami złotych . W serialu gra Ulę, adoptowaną córkę Małgorzaty Kożuchowskiej . O 5 tysięcy mniej zarabia Agnieszka Kaczorowska z "Klanu" . Wszyscy znają ją jako niesforną Bożenkę. Zuzia Skalska z "Niani" , czyli Emilia Stachurska dostaje 15 tysięcy miesięcznie.

Pełną listę zarobków możecie znaleźć pod tym linkiem .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.