TVP promowało wojskowy koncert występem Mlynkovej. Kłamali. Artystka wydała oświadczenie

TVP reklamowała "Murem za polskim mundurem" nazwiskiem Haliny Mlynkovej. Okazuje się, że artystka wcale nie pojawi się na koncercie. Ma inne plany.

Wygląda na to, że TVP nie do końca dogadała wszystkie szczegóły dotyczące najbliższego koncertu. Już w piątek 22 września o godzinie 18 w Mielniku odbędzie się "Łańcuch poparcia", podczas którego będzie można zobaczyć kolejną odsłonę "Murem za polskim mundurem". Stacja zapowiedziała, że na scenie pojawią się gwiazdy, które wykonają wojenne utwory. Halina Mlynkova podzieliła się dość ciekawą informacją. 

Zobacz wideo Halina Mlynkova odpowiada na krytykę wokół jej udziału w koncercie TVP

TVP promuje koncert nazwiskiem Haliny Mlynkovej

"Murem za mundurem" ma na celu solidaryzowanie się z polskimi służbami mundurowymi, które dbają o bezpieczeństwo obywateli przy granicach kraju. TVP w artykule promującym wydarzenie, które ma być transmitowane w telewizji, zapowiedziała gwiazdy wieczora. Już na pierwszym miejscu została wymieniona Halina Mlynkova. Tuż obok niej pojawił się między innymi Marek Piekarczyk czy też Antek Smykiewicz.

Na scenie w Mielniku nad Bugiem widzowie Telewizji Polskiej usłyszą pieśni i piosenki patriotyczne m.in.: "O mój rozmarynie", "Pałacyk Michla", "Rozkwitały pąki białych róż", "Wojenko, wojenko", "Szara piechota", "Dziś do ciebie przyjść nie mogę", "Biały krzyż", "Przybyli ułani pod okienko", "Jak to na wojence ładnie", które wykonają: Halina Mlynkova, Anna Józefina Lubieniecka, Natalia Krakowiak, Marek Piekarczyk, Antek Smykiewicz, Łukasz Drapała, Bartas Szymoniak i chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - przekazywała TVP we wpisie.

Halina Mlynkova dementuje doniesienia o występie w TVP

Halina Mlynkova w przeszłości miała okazję wystąpić na scenie TVP. Można ją było usłyszeć podczas wydarzeń, takich festiwal w Opolu czy "Polskich Biesiad". Tym razem jednak zrezygnowała z propozycji stacji. W poście na Facebooku otwarcie zadeklarowała, że wbrew doniesieniom nie pojawi się w Mielniku. "Pojawiła się informacja, że wystąpię dziś w koncercie "Murem za mundurem" mające na celu wsparcie straży granicznej. Nie biorę udziału w tym koncercie, a dzisiejszy wieczór mam zamiar spędzić w kinie" - pisała Halina Mlynkova. Zdjęcia Haliny Mlynkovej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: