Halejcio celebruje urodziny. Przyjęcie na bogato. Ukochany zainspirował się Kardashiankami

Klaudia Halejcio dzień urodzin może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Choć może trudno uwierzyć jej, że skończyła już 33 lata bliscy mieli dla niej niespodzianki. Ukochany i koleżanka bardzo się postarali.

13 września Klaudia Halejcio obchodzi swoje 33. urodziny. Celebrytka od trzech lat związana jest z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, z którym doczekała się córki. Ukochany nie zapomniał o urodzinach partnerki. Przygotował jej prawdziwą niespodziankę. W odwiedziny wpadła także znajoma aktorki, Patricia Kazadi. Na Instagramie pochwaliła się ujęciami z przyjęcia z willi. 

Zobacz wideo Halejcio była zawiedziona pracą w serialu. Mówi, czego nie zrobiłaby dla roli

Halejcio świętuje 33 urodziny. Partner przygotował dla niej niespodziankę

Oskar Wojciechowski zaskoczył swoją partnerkę już z samego rana. W sypialni zostawił mnóstwo różowych balonów, po czym sam wkroczył z balonowym bukietem w kształcie serc. Pomyślał też o pysznej kawie dla solenizantki. Halejcio ze snu wyrwał dźwięk pękającego balona. Nie kryła swojego zaskoczenia, ale też radości z niespodzianki. 

Domyślałam się, że prezentem urodzinowym będzie to, że mogę sobie dłużej pospać, ale niespodzianka była dużo większa. Wspaniały początek dnia - napisała na Instagramie Klaudia Halejcio.
 

Na urodziny do Halejcio wpadła Patricia Kazadi. Celebrytki szalały przy basenie

Wieczorem przyszedł czas na urodzinowe party w towarzystwie znajomych. Relacją ze zdarzenia podzieliła się na Instagramie Patricia Kazadi. Na zamieszczonych nagraniach widzimy obie celebrytki, które szaleją przy basenie, sącząc przy tym szampana i (jak zaznaczyła Kazadi) bezalkoholowe drinki. Willa była przystrojona kwiatami i świecami. Nie zabrakło też przysmaków dla gości. Tuż przy basenie pojawiły się tace ze słodkościami i przystawkami. Całość przywodziła na myśl wystawne imprezy u sióstr Kardashian. Zadbano o najmniejsze detale. "Dziś świętujemy urodziny Klaudii Halejcio. Sto lat żyj nam kochana" - - napisała Patricia Kazadi na Instagramie. Wokalistka i aktorka była też pod dużym wrażeniem partnera Halejcio. Wojciechowski zaskoczył ją powitalnym drinkiem, gdy nawet nie zdążyła jeszcze wysiąść z samochodu. Kazadi komplementowała wygląd partnera koleżanki. "O mój Boże, jak ty pięknie wyglądasz (...). Taki facet to skarb. Takie przywitanie, to ja rozumiem" - zachwycała się Patricia Kazadi. Wygląda na to, że wieczór był bardzo udany. Więcej ujęć z urodzin Klaudii Halejcio znajdziesz w galerii na górze strony. 

Klaudia Halejcio, Patricia KazadiKlaudia Halejcio, Patricia Kazadi Fot. Instagram.com/kazadi_official screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.