Kalczyńska po zwolnieniu z "DDTVN" nie narzeka na brak zajęć. Pracuje w zupełnie innym miejscu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Kalczyńska w rozmowie z Plotkiem wyjawiła, czym obecnie się zajmuje. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" wciąż chce działać w mediach, chociaż na ten moment jej czas wypełniają inne obowiązki. Wyznała, że pracuje z młodzieżą w liceum.

Tuż przed wakacjami okazało się, że Anna Kalczyńska nie będzie dłużej prowadzącą program "Dzień Dobry TVN". Producenci postanowili odświeżyć format, zwalniając przy tej okazji kilku dotychczasowych prezenterów. Kalczyńska nie ukrywała, że ta decyzja ją zaskoczyła. W rozmowie z Plotkiem wyjawiła, czym obecnie się zajmuje. Podkreśliła, że ma dużo pracy. 

Zobacz wideo Kalczyńska pracuje w liceum

Kalczyńska wyjawiła, czym obecne się zajmuje. "Pracuję w liceum, z młodzieżą" 

Anna Kalczyńska pojawiła się wśród celebrytów na evencie marki Deni Cler. W rozmowie z reporterką Plotka, Karoliną Sobocińską, wyznała, że obecnie ma sporo zajętości, ale nie związanych bezpośrednio z mediami. Była prezenterka "DDTVN" wspomniała, że prowadzi obecnie komercyjne imprezy i pracuje także w liceum. Wciąż myśli także nad tym, jak wykorzystać swoje medialne doświadczenia do nowych projektów. 

Ja w ogóle nie odpoczywam. Te wakacje były trudne, bo szczerze mówiąc, miałam po czym odpoczywać (...). Byłam w takim zawieszeniu i stresowało mnie to, że nie mam konkretnego planu. Wiem, że żeby wykorzystać potencjał i spełnić oczekiwania muszę dobrze zacząć. Myślę nad tym, myślę intensywnie (...) Na razie pracuję zupełnie inaczej. Robię to, co też potrafię świetnie. Prowadzę imprezy komercyjne. Oprócz tego pracuję w liceum, z młodzieżą. Piszę. Także na szczęście pracy mam sporo - powiedziała Anna Kalczyńska w rozmowie z Plotkiem.

Kalczyńska w "Pytaniu na śniadanie"? Odpowiedziała bez zastanowienia

W rozmowie z Plotkiem Anna Kalczyńska dodała także, że zdecydowanie najbardziej interesuje ją praca dziennikarska i ma nowe pomysły w tym kierunku. Pozostaje nam czekać na efekty. Reporterka Plotka dopytała także, czy gwiazda zdecydowałaby się przejść do konkurencji i pracować w "Pytaniu na śniadanie". Kalczyńska nie miała tu żadnych wątpliwości. 

Nie, o ile myślę, że programy są bardzo podobne i absolutnie szanuję ludzi, którzy tam pracują, no to w tej sytuacji, jaką mamy aktualnie, nie potrafiłabym przejść do tej stacji - powiedziała Anna Kalczyńska w rozmowie z Plotkiem.

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA