Dowbor i Koroniewska nie pojawili się na ślubie Ewy Wachowicz. "Jeszcze raz sorki"

Ewa Wachowicz po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy. Pewnych osób zabrakło.

Ewa Wachowicz rzadko kiedy zdradza sekrety ze swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak postanowiła zrobić wyjątek. W sobotę 2 września zdecydowała się po raz drugi stanąć na ślubnym kobiercu. O tym wydarzeniu poinformowała już po fakcie. Na instagramowym profilu prezenterki pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Jej wybrankiem został Sławomir Kowalewski, którego poznała w 2015 roku. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz stanęła na ślubnym kobiercu. Podczas uroczystości zabrakło pewnych gości

Ewa Wachowicz zaprezentowała się na swoim ślubie w pięknej kreacji. Postawiła na białą suknię z odsłoniętymi ramionami. Nie mogło również zabraknąć trenu. Tuż po uroczystości, w sieci posypało się mnóstwo gratulacji. Część z nich pochodziła od polskich gwiazd. "Ewuniu, gratulacje. To wspaniała wiadomość. Szczęścia i radości z każdego spędzonego dnia razem" - pisała Aneta Kręglicka. "Gratulacje kochani. Jesteście piękną parą, dziękuję, że mogłam cieszyć się z wami, waszym szczęściem" - dodała Magda Steczkowska, która najwyraźniej bawiła się na weselu Ewy Wachowicz.

 

"Ewuś! Gratulacje z całego serca! Niech dobro się mnoży wokół was" - tak napisała Marzena Rogalska, komentując post na Instagramie. Z kolei Ewa Drzyzga życzyła parze, aby jej miłość trwała jak najdłużej. Okazało się, że wiele znanych osób było również zaproszonych na ceremonię. Niestety, nie każdemu udało się dotrzeć na miejsce. Mowa tutaj o Macieju Dowborze i Joannie Koroniewskiej. Prezenter wystosował odpowiednie przeprosiny. "Ewa, gratulacje. Jeszcze raz sorki, że nie mogliśmy być" - napisał w sekcji komentarzy. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

To nie był pierwszy ślub Ewy Wachowicz

Jak się okazało, Ewa Wachowicz ma już za sobą jeden ślub oraz rozwód. Przed laty celebrytka była związana z Przemysławem Osuchowskim. Dawni zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 1996 roku. Byli razem aż 11 lat. Doczekali się nawet córki Aleksandry. Ponadto para pracowała razem nad firmą produkcyjną, która zajmowała się między innymi programem o podróżach kulinarnych Roberta Makłowicza. Wachowicz i Osuchowski zdecydowali się na rozwód w 2007 roku.  ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz bez makijażu. Zdradza sekrety olśniewającej cery. "Wyglądasz rewelacyjnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.