Amal Clooney błyszczy w koronkach. George nie mógł oderwać od niej wzroku w Wenecji

Amal Clooney ledwo dotarła na festiwal w Wenecji, a już skupiła na sobie całą uwagę. George Clooney nie mógł oderwać wzroku od żony, która pojawiła się w koronkowej stylizacji. Wcale się nie dziwimy. Prawniczka postawiła na boski model vintage od Diora.

31 sierpnia pierwsze gwiazdy dotarły na tegoroczny Festiwal Filmowy w Wenecji. Tego wieczora szczególną uwagę reporterów zwróciła Amal Clooney, która na galę rozdania nagród DVF przybyła w towarzystwie męża. George Clooney nie mógł oderwać od niej wzroku. Nie ma co się dziwić. Spójrzcie tylko na tę stylizację.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Amal Clooney lśni na festiwalu w Wenecji 

To była wyjątkowa gala dla Amal Clooney. Prawniczka została wyróżniona przez fundację DVF za liczne prace na rzecz ofiar łamania praw człowieka. Na tę wyjątkową okazję wybrała model vintage koronkowej sukienki z jesiennej kolekcji z 2000 roku Johna Galliano dla Christiana Diora. Do tego dobrała złote sandały na obcasach oraz brązową kopertówkę. Uwagę zwracają długie kolczyki zdobione pięknie mieniącymi się kamieniami. Z kolei jej mąż postawił na klasyczny czarny garnitur, który przełamał granatową koszulą, luźno rozpiętą na górze. Więcej zdjęć Amal i Georga Clooneyów z festiwalu filmowego w Wenecji znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

6Amal i George Clooney na rozdaniu DVF Awards w Wenecji6Amal i George Clooney na rozdaniu DVF Awards w Wenecji east news

Amal Clooney to ceniona prawniczka

Amal Clooney dała się poznać szerszej publiczności u boku Georga Clooneya, który jest znanym aktorem, jednak i ona ma imponujące portfolio. Od lat spełnia się jako prawniczka, która specjalizuje się w dziedzinie obrony praw człowieka i angażuje się w działalność humanitarną. W 2022 roku znalazła się w składzie specjalistów mających pomóc w pociągnięciu Rosji do odpowiedzialności za zbrodnie w Ukrainie. Oprócz tego działa z ramienia fundacji na rzecz kobiet, która walczy z nierównością sądową ze względu na płeć. 

Więcej o: