Agata Rubik ujawniła, że jej mąż startuje z biznesem w USA. Córki też nie próżnują

Piotr Rubik z całą rodziną przeprowadził się do USA. Według medialnych doniesień chce podbić serca tamtejszej publiczności, nagrywać muzykę, a także zakładać muzyczne przedszkola. Teraz więcej na ten temat zdradziła jego żona Agata.

Agata Rubik na bieżąco relacjonowała przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, a obecnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego rodziny. Informowała m.in. o problemach w szkole córki oraz kłopotach przy remoncie. Piotr Rubik niedawno ze względu na zaplanowane koncerty odwiedził Polskę. W Stanach Zjednoczonych jednak też działa zawodowo. Agata Rubik na kanale nadawczym na Instagramie poinformowała, że niebawem artysta otwiera przedszkole muzyczne. Jej córki natomiast pomagają mamie w działaniach w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Córka Rubików śpiewa i tańczy

Piotr Rubik otwiera przedszkole muzyczne w USA

Piotr Rubik w Polsce ma swoją sieć przedszkoli muzycznych. Teraz ruszył na podbój USA. Agata Rubik na kanale nadawczym na Instagramie zdradziła, że chce otworzyć placówkę w Miami.

Zaraz jedziemy z Piotrem do urzędu. Będziemy się orientować w sprawach związanych z otwarciem przedszkola muzycznego w Miami - napisała.

Rubikowie razem z córkami często publikują wspólne zdjęcia i nagrania na Instagramie. Dużą popularnością cieszą się filmy z ich rodzinnych tańców. Helena i Alicja wykorzystały swój talent do zrobienia kampanii dla jednej ze sportowych marek odzieżowych 4F. Reklama już trafiła do sieci, a dumna mama napisała:

Tymczasem moje dziewczyny zrobiły swoją drugą już współpracę. Jak możecie, to zobaczcie najnowszego reelsa, polajkujcie i zostawcie komentarz. Najlepiej miły, hahaha - zażartowała.
 

Jak widać, córki Rubików chętnie angażują się w to, aby pomóc swojej mamie w działaniach w internecie. "Helenka i Ala mają tyle pozytywnej radości w sobie", "Super profesjonalistki", "Brawo dziewczyny. Jesteście niesamowite" - komentują fani. Więcej zdjęć z pobytu w USA Rubików znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: