Agata Młynarska niezbyt często pojawia się z mężem na salonach. Tym razem zrobiła wyjątek

Agata Młynarska pojawiła się wraz z mężem na koncercie inauguracyjnym Festiwalu Kultury Żydowskiej. Dziennikarce towarzyszył mąż.

W niedzielę 27 sierpnia miała miejsce uroczysta inauguracja Festiwalu Kultury Żydowskiej, która została poprzedzona koncertem w Teatrze Wielkim. Na uroczystości nie zabrakło gwiazd. Wśród nich była między innymi Agata Młynarska, która pojawiła się na miejscu w towarzystwie męża. Oprócz Młynarskiej, wśród gości można było zobaczyć także Marzenę Rogalską, Grażynę Torbicką, Irenę Santor oraz Danutę Błażejczyk. Młynarska na uroczystości pokazała się w szykownym garniturze.

Zobacz wideo Młynarska komentuje wypowiedź Ewy Minge o feminizmie

Agata Młynarska pokazała się z mężem na koncercie inauguracyjnym Festiwalu Kultury Żydowskiej

Agata Młynarska przybyła na koncert inauguracyjny Festiwalu Kultury Żydowskiej w eleganckim garniturze. Dziennikarka postawiła też na błyszczącą torebkę oraz złoto-srebrne sandałki, które idealnie komponowały się z resztą ubioru. Towarzyszył jej mąż Przemysław Schmidt, który tego dnia postawił na szykowny, granatowy garnitur. Choć zdjęcia pary można podejrzeć na Instagramie Młynarskiej, wspólne publiczne wyjście małżonków to raczej rzadkość. Więcej zdjęć Agaty Młynarskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Agata MłynarskaAgata Młynarska East News

Kim jest mąż Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska w przeszłości miała kilka nieudanych związków. Pierwsze małżeństwo kobiety z historykiem Leszkiem Kieniewiczem rozpadło się po dekadzie. Dziennikarka w przeszłości wyszła także za Jerzego Porębskiego, jednak już po roku para się rozwiodła. Młynarska dopiero u boku Przemysława Schmidta zaznała stabilizacji, wychodząc za niego w 2014 roku. Mąż dziennikarki od 2002 roku jest Partnerem i Przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A, natomiast w latach 2007-2009 był członkiem i przewodniczącym Europejskiej Rady Dyrektorów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.