Dom Kajry i Sławomira robi wrażenie. Jest inaczej, niż sądzicie. Przedpokój na bogato, taras to perełka

Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz Sławomir Zapała niedawno pochwalili się w mediach społecznościowych swoim domem. Jak mieszka jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu? Trzeba przyznać, że kolorystyka i wyposażenie ich mieszkania naprawdę robią wrażenie.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz Sławomir Zapała są małżeństwem od 2011 roku. W tym czasie doczekali się syna Kordiana, który od września pójdzie do pierwszej klasy. Cała muzyczna rodzina mieszka razem w domu jednorodzinnym w Warszawie, który został urządzony bardzo gustownie. W oczy rzucają się zarówno intensywne kolory, naturalne materiały, jak i elementy dotyczące ich wspólnej pasji. Zresztą zobaczcie sami, jak mieszkają Kajra i Sławomir.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

Karja i Sławomir postawili na żywe barwy i naturalne materiały. Tak wygląda ich dom

Kajra wielokrotnie publikowała na Instagramie zdjęcia z rodzinnego domu, który jest naprawdę elegancko zaaranżowany - w przedpokoju są drewniane schody, a tuż obok intensywnie niebieska, welurowa ławka, idealna na krótki odpoczynek. Po drugiej stronie znajduje się wielka, przeszklona szafa, która często widoczna jest na zdjęciach. W tle widać białe ściany oraz korytarz prowadzący do reszty pomieszczeń.

W salonie w oczy rzucają się przede wszystkim ściana z czerwonych cegieł i fioletowe LEDy. W jadalni główną rolę pełni duży, drewniany stół na tle jasnych ścian. Równie delikatna kolorystyka jest w kuchni, gdzie króluje biel i szarość oraz w pracowni muzyków, utrzymanej w odcieniach beżowego i szarego. W domu Kajry i Sławomira jest też mnóstwo płyt i statuetek zdobytych w licznych imprezach i konkursach. A to nie wszystko.

 

Tak mieszkają Kajra i Sławomir. Uwagę zwraca jedna rzecz w ich domu

Poza wspomnianymi wcześniej muzycznymi elementami wystroju (nawet mały Kordian ma swój mały instrument muzyczny), uwagę zwracają też półki i regały z książkami, a także wygodne miejsca do ich czytania. Trzeba przyznać, że Kajra i Sławomir mają naprawdę imponującą biblioteczkę. Warto również wspomnieć o pięknie urządzonym ogrodzie z drzewami i drewnianym płotem, który zapewnia rodzinie prywatność, a także tarasie, na którym odpoczywają i spędzają wolne chwile. Jest naprawdę przytulnie i domowo/ Więcej zdjęć eleganckiego domu Kajry i Sławomira możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

 
 
Więcej o: