Cały na biało taras w hiszpańskiej posiadłości Szczęsnych. Od jednej rzeczy nie możemy oderwać wzroku

Marina korzysta z uroków wakacji i wraz z Liamem wybrała się do Hiszpanii. Przy okazji mogliśmy podejrzeć, jak urządziła przydomowy ogród.

Marina i Wojciech Szczęśni od kilku lat inwestują w nieruchomości. Małżonkowie mają dom w okolicach Warszawy, a także posiadłość we włoskim Turynie ze względu na pracę związanego z Juventusem Turyn piłkarza. Szczęśni postanowili także kupić willę w hiszpańskiej Marbelli, która jest wymarzonym miejscem do spędzania wakacji. W połowie sierpnia Marina uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wygląda taras w ich hiszpańskiej posiadłości.

Zobacz wideo Marina o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"

Tak wygląda taras w hiszpańskim domu Szczęsnych. Tylko spójrzcie na ten widok

Ze względu na wysokie temperatury i piękną pogodę Szczęśni w Hiszpanii większość czasu spędzają na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że starannie zadbali o przydomową przestrzeń. Całość została wyłożona jasną posadzką, a spora część jest zadaszona, aby chronić przed ostrym hiszpańskim słońcem. W jasnym kolorze utrzymane są ściany, a także białe, wyglądające na bardzo wygodne kanapy wyłożone poduszkami. Na środku przestrzeni stanął niski stolik - idealne miejsce do rodzinnych gier.

taras Szczęsnychtaras Szczęsnych instagram.com/@marina_official

Zadbano tu także o dodatki - ozdobne latarenki ustawione na podłodze, rozłożyste rośliny w doniczkach, a także wiklinową huśtawkę, którą zawieszono przy suficie. Po drugiej, niezadaszonej stronie tarasu znalazł się natomiast sporych rozmiarów basen otoczony wiklinowymi leżakami z pasującymi kolorystycznie do reszty, białymi poduszkami. Największe wrażenie bez dwóch zdań robi jednak widok. Posiadłość Szczęsnych jest położona na wzgórzu, bo z tarasu pary rozpościera się piękna panorama z widokiem na morze. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Marina planuje wyprowadzkę?

Fakt, że Szczęśni zdecydowali się kupić dom akurat w Marbelli, zupełnie nie dziwi. Marina nie ukrywa, że świetnie czuje się w ciepłym klimacie, a niedawno zdradziła, że mogłaby zamieszkać w miejscu, gdzie jest ciepło przez cały rok. "Ja wiem, jak się mieszka w Polsce, kocham Polskę, uwielbiam tutaj być, ale przeszkadzała mi długa zima, szarówa, ciapa..." - stwierdziła wokalistka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA