Disney znów zaskoczył. Lupita Nyong'o zagra księżniczkę w nowej wersji kultowej animacji. Jest jeden problem

Po ostatnim sukcesie "Małej syrenki" Disney wciąż chce inwestować w kolejne wersje live-action swoich klasycznych animacji. Obecnie korporacja pracuje nad nowymi "Zaplątanymi", ale uwagę przyciąga jeszcze jeden wyjątkowy projekt, a w szczególności jego potencjalna obsada.

Disney coraz częściej decyduje się na odświeżanie swoich starych, kultowych produkcji. Niedawno ogłosił, że ma zamiar przygotować aktorską wersję "Księżniczki i żaby". Teraz zaczął się dzielić informacjami na temat wymarzonej obsady. Idealną kandydatką do roli księżniczki ma być Lupita Nyong'o, która jest znana z wielu innych produkcji Disneya. Fani zaczynają się martwić, czy twórcy nie chcą przypadkiem przekształcić historii w coś zupełnie innego. Skąd takie obawy? Więcej zdjęć Lupity z innych produkcji znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo PopKultura odc. 157

Lupita Nyong'o wystąpi w aktorskiej wersji "Księżniczki i żaby". Fani podzieleni 

Choć fani uwielbiają Lupitę, to w jej wyborze doszukali się jednego, bardzo istotnego problemu. Jest nim wiek aktorki. Gwiazda Disneya skończyła już czterdziestkę, a w oryginale "Księżniczki i żaby" z 2009 roku tytułowa bohaterka ma zaledwie kilkanaście lat. Widzowie zaczynają się martwić, czy ta znana wszystkim historia zostanie przedstawiona w należyty sposób. Przed laty animacja nie odniosła wielkiego sukcesu.  Film uzbierał z kin tylko 267 mln dolarów przy budżecie wynoszącym aż 105 mln dolarów. Spodobał się natomiast bardzo widowni i krytykom. 

Lupita Nyong'o. W jakich produkcjach możemy ją zobaczyć?

Aktorka zagrała m.in. w dwóch częściach filmowej serii o "Czarnej Panterze". Oprócz tego mogliśmy zobaczyć ją także w filmie akcji "355", w "Gwiezdnych wojnach: Skywalker. Odrodzenie", a także w horrorze "To my". W 2014 roku zdobyła Oskara za drugoplanową rolę w filmie "Zniewolony". ZOBACZ TEŻ: Amanda Bynes była gwiazdą filmów dla młodzieży. Dziś chce zostać manikiurzystką. Zmieniła nie tylko zawód, ale i styl

 
Więcej o: