Dominika Tajner w żałobie. Żegna bliską osobę. "Spoczywaj w spokoju"

Dominika Tajner podzieliła się w sieci przykrymi wieściami. 14 sierpnia 2023 roku straciła bliską osobę, którą postanowiła pożegnać na Instagramie.

Córka Apoloniusza Tajnera jest w związku z pięściarzem Mariuszem Wachem. Partner dodaje Dominice Tajner otuchy na każdym kroku, a ona nie pozostaje mu dłużna. Udostępniła w sieci post Wacha, gdyż zmarła jego mama, którą bardzo kochał. Jakimi słowami Tajner pożegnała Dorotę Wach?

Zobacz wideo Taniec z Gwiazdami - Dominika Tajner o pechowym upadku w czasie występu

Dominika Tajner we łzach. Pożegnała mamę partnera

"Wczoraj odeszła cudowna kobieta, mama Mariusza Wacha. Dorotko, nie mówię żegnaj, lecz do zobaczenia. Kondolencje przekazuję wszystkich najbliższym Dorotki. (...) Spoczywaj w spokoju…" - wspomniała z żalem Dominika Tajner na Instagramie. Dorota Wach odeszła w wieku 65 lat. Spełniała się jako żona, mama, babcia i siostra. Na zdjęciu, które dodała Tajner, możemy zauważyć szczegóły nabożeństwa żałobnego. Pod postem influencerki nie brakuje kondolencji. 

Bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia dla całej rodziny i przytulam - napisała jedna z internautek.
 

Jak Dominika Tajner poznała obecnego partnera?

"Poznaliśmy się przez jego kolegę. Rozmawialiśmy przez internet, widzieliśmy się na początku tylko przez kamerkę. I jak wrócił w zeszłym roku z walki, która odbyła się w Kanadzie, to przyjechał do mnie i już tak został" - wspominała partnerka Mariusza Wacha w cozatydzien.tvn.pl. Z okazji rocznicy związku Tajner pokusiła się o nieco bardziej romantyczne wyznanie. "Czas leci jak szalony. Tak sobie myślę, że jestem jednak szczęściarą. Mam przy sobie wspaniałego człowieka, wielkiego sportowca i super partnera! Na zdjęciach wydaje się groźny, ale w życiu jest kochany! Kocham" - oznajmiła na Instagramie. Po zdjęcia pary zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.