W apartamencie Cleo panuje przepych: marmur, ciemne barwy. Jest też złota toaleta

Na początku roku Cleo pochwaliła się tym, jak urządziła swój luksusowy apartament. Wybrała styl glamour. Zobaczcie zdjęcia.

Cleo nie ukrywa, że jest posiadaczką dużej fortuny, jednak do wszystkiego doszła ciężką pracą. Podkreśla, że zna wartość pieniądza, dlatego stara się mądrze inwestować. Jednym z takich projektów zapewne okazał się penthouse w Warszawie. Na początku roku wokalistka nawiązała współpracę z jedną z firm zajmujących się urządzaniem mieszkań. Do sieci trafiły efekty, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak mieszka gwiazda.

Zobacz wideo Cleo nie ukrywa, że nosi doczepy

Tak mieszka Cleo. Jest luksusowo

Wokalistka bez wątpienia jest fanką stylu glamour. W jej domu dominuje więc czerń oraz złoto. Ciemne kolory znalazły się m.in. w kuchni, gdzie dużo miejsca zajmuje marmurowa wyspa. W jadalni stoi potężny stół oraz krzesła ze złotymi elementami. Przy ogromnym oknie, z którego prawdopodobnie widać taras, znalazł się narożnik. W takim samym stylu została urządzona łazienka, gdzie widzimy płytki z podobnym deseniem, z jakiego wykonana jest wyspa. Toaleta oraz armatura są w kolorze złotym. Nie zabrakło domowego SPA z sauną, a także studia, gdzie pani domu może pracować. Zdjęcia z mieszkania wokalistki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Pod postem, który jakiś czas temu opublikowała wokalistka, pojawiło się wiele komentarzy, w których jej fani (na jej prośbę) ocenili wnętrza. "Przepięknie! To jeden z efektów twojej ciężkiej pracy", "WOW, jaki piękny apartament", "Najlepsze połączenie kolorów" - zachwycają się. Niedawno pisaliśmy o tym, jak swoją willę urządziła Małgorzata Socha. Aktorka miała nie lada wyzwanie, bowiem jej posiadłość liczy aż 350 mkw. Jesteście ciekawi, jak mieszka wraz z rodziną? Zajrzyjcie TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.