Małgorzata Socha mieszka w willi. Kuchnia w modnej bieli i ogromny salon. Ogród robi wrażenie!

Małgorzata Socha wraz z rodziną mieszka w dużej i luksusowej willi pod Warszawą. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" chętnie pokazuje swoje wnętrza na Instagramie. Przyjrzeliśmy się im!

Małgorzata Socha należy do tego grona gwiazd, które aktywnie prowadzi swoje profile na Instagramie. Aktorka, która ma na swoim koncie wiele hitowych ról, a od kilku lat jest gwiazdą serialu "Przyjaciółki", regularnie publikuje nowe zdjęcia i nagrania. Nie ma oporów, by pokazywać kulisy swojego prywatnego życia. Choć kiedyś ukrywała twarze dzieci, od jakiegoś czasu nawet one uśmiechają się radośnie z rodzinnych fotografii wrzuconych na Instagram. Wiele zdjęć, które publikuje aktorka, jest robionych w jej "czterech kątach". Dzięki temu wiemy, jak wygląda jej dom. Nie da się ukryć, że jest w nim jakby luksusowo.

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Małgorzata Socha mieszka w ogromnej willi. Wnętrza robią wrażenie

Posiadłość Małgorzaty Sochy znajduje się pod Warszawą. Na działce, która liczy ponoć 1000 mkw. stoi piękna i ogromna willa, która ma aż 350 mkw. Aktorka zapewne nie zaprezentowała wszystkich pomieszczeń, ale na jej instagramowym profilu mogliśmy podziwiać już m.in. salon, który jest połączony z jadalnią, kuchnię, pokój dzieci czy łazienkę. Wszystkie pomieszczenia zostały urządzone ze smakiem i gustem.

Salon Małgorzaty Sochy zachwyca. Znajduje się w nim kominek, na którym umieszczono ogromne lustro w czarnej ramie. Nie brakuje oczywiście innych dekoracji - wazonów z kwiatami czy drobnej ceramiki. W salonie znajduje się też narożna, duża sofa, na której może odpocząć każdy członek rodziny. Jest również szezlong i stolik kawowy. Jest też duży stół, przy którym może zasiąść cała rodzina. W salonie znajdują się również ogromne okna z widokiem na ogród. W oknach są stylowe okiennice. Ściany i parapety zostały ozdobione obrazami oraz zdjęciami. Widać, że Małgorzata Socha ceni sobie kolorystyczny minimalizm, ale za to chętnie sięga po dodatki i dekoracje, które dodają wnętrzu przytulnego klimatu.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha instagram.com/malgosia_socha

Kuchnia aktorki jest natomiast urządzona w modnej bieli - w tym odcieniu są szafki, kafelki i wyspa, na której aktorka często przygotowuje potrawy dla całej rodziny, przy okazji uwieczniając ten fakt na zdjęciach. Na biel Małgorzata Socha postawiła również w swojej łazience. To właśnie ten kolor dominuje - białe są ściany, wanna, okiennice.

Bez wątpienia jednak największe wrażenie robi ogród, który otacza willę Małgorzaty Sochy. Aktorka może pochwalić się zarówno prywatnym placem zabaw, jak i tarasem, z którego może podziwiać rozległy teren. Zobaczcie w galerii zdjęć, jak prezentują się wnętrza domu Małgorzaty Sochy oraz jej ogród.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.