Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie rozpoczął "festiwal narzekań" wśród internautów. Oberwało się Zenkowi

To już kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Choć w tym roku po raz kolejny nie zabrakło dobrej muzyki, to w sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Dotyczyły przede wszystkim... angielskiego polskich gwiazd.

Kto nie lubi "poruszać nóżką" w rytm biesiadnych piosenek? Od lat Festiwal Weselnych Przebojów cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Polsatu. Gwiazd było naprawdę dużo, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z doboru niektórych piosenek. Widzowie zwracają uwagę, że lepiej przydzielać polskim gwiazdom tylko piosenki w ojczystym języku i komentują ich słaby angielski. To nie jedyna bolączka tej edycji. Więcej zdjęć gwiazd z festiwalu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Marina wspomina swój pierwszy występ. "Dzięki pewnym artystom jestem tu, gdzie jestem". Wymienia Górniak i Rodowicz

Gwiazdy Festiwalu Weselnych Przebojów krytykowane za słaby angielski 

W Internecie można zobaczyć już fragmenty z poszczególnych występów. Pod nagraniami zaczęły pojawiać się komentarze sugerujące, że w przyszłym roku organizatorzy powinni postawić tylko na polskie piosenki, bo angielski naszych artystów pozostawia wiele do życzenia. "Polsat. Na przyszłość, to zróbcie festiwal polskich weselnych przebojów. Przynajmniej nasi artyści nie będą kaleczyć języków obcych i będą rozumieć, o czym śpiewają". "Tak jak lubię Zenka jeden z nielicznych w disco polo, tak jestem na nie. W utworze po angielsku widać, że chłop się męczy" - komentowali internauci. 

Nie tylko słaby angielski. Internauci wytykają inne błędy podczas Festiwalu Weselnych Przebojów 

Oprócz polskich artystów pojawiły się także zagraniczne gwiazdy, m.in. Sheyla Bonnick z Boney M. O ile w tym przypadku problemów z angielskim nie było, to internauci zwrócili uwagę na złe nagłośnienie. "Dramat! Już nie chodzi o występ, tylko nagłośnienie, biedni nadrabiali głosami" - skomentował jeden z widzów pod nagraniem z występu. Festiwal jak co roku odbył się w Mrągowie. Imprezę poprowadzili Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Boys, Classic, Akcent czy SławomiraZOBACZ TEŻ: Szokujące słowa Romanowskiej o zmianach w "Nasz nowy dom". Za Dowbor byłoby to nie do pomyślenia [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.