Meghan i Harry spędzają czas oddzielnie. Ona poszła na koncert Taylor Swift. A on? Jest zdjęcie

Meghan Markle jako fanka Taylor Swift nie ominęła jej koncertu w USA. Podczas wyjątkowego wieczoru nie mogła liczyć na towarzystwo męża, gdyż ten udał się do Azji.

Meghan Markle i książę Harry nie spędzają każdej chwili razem. Mają wiele zobowiązań i różnych zainteresowań. Ostatnio aktorka była widziana bez męża na koncercie Taylor Swift w Los Angeles. Bawiła się wówczas przy największych hitach wokalistki w towarzystwie przyjaciółki, jak donosi portal Page Six. Co robił wówczas książę Harry?

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle na koncercie w Los Angeles, a książę Harry na zakupach w Tokio. Wszystko uwiecznione na Instagramie

Trasa koncertowa Taylor Swift trwa w najlepsze. Wśród miłośników jej twórczości znalazła się Meghan Markle, która postanowiła uczestniczyć w koncercie wokalistki w Los Angeles razem z przyjaciółką. Na brak atrakcji nie mogła zatem narzekać. W tym czasie jej mąż również oddawał się rozrywce, ale znacznie dalej. Odwiedził bowiem Japonię, aby najpierw wziąć udział w konferencji World Sports Values Summit for Peace, a następnie ruszył na zakupy z przyjacielem. Nacho Figueras to argentyński zawodnik polo, który ma z księciem Harrym wspólne interesy. Z jego Instagrama możemy dowiedzieć się, jak spędzał czas w towarzystwie męża Markle. Panowie wybrali się na zakupy i w jednym z nich zrobili sobie zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych. Szukali tam pamiątek dla swoich partnerek.

Zakupy dla naszych żon. Ogromne podziękowania dla Tokio za hojną gościnność i życzliwość wobec nas. I oczywiście za nieustające wsparcie - napisał Nacho Figueras na Instagramie.
 

Ile kosztują okulary, które miała na sobie Harry?

Mąż Markle wraz z przyjacielem udali się na zakupy w centrum Tokio. Odwiedzili Itoya Top Drawer, gdzie można zakupić artykuły ułatwiające podróżowanie. Mierzone przez nich okulary są w ofercie marki Kolo. W przeliczeniu na naszą walutę kosztują więcej niż 700 zł. Po więcej zdjęć księcia Harry'ego i Markle zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.