Kinga Zawodnik miała problemy w parku rozrywki. Nie zapięła się [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kinga Zawodnik w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o swoich zabiegach, najbliższych planach i marzeniach. Na liście jest między innymi popularny park rozrywki.

Kinga Zawodnik zdobyła grono fanów między innymi dzięki programowi "Dieta czy cud". Dziś na Instagramie śledzi ją ponad 94 tys. użytkowników, którym prezenterka pokazuje kulisy swojego życia prywatnego i zawodowego. Niedawno o Zawodnik było głośno z powodu jej ostatnich zabiegów. Zapytaliśmy ją o to, jak się czuje i jakie ma marzenia. Jednym z nich jest wizyta w parku rozrywki.

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Kinga Zawodnik chciała skorzystać z popularnej atrakcji w parku rozrywki. Niestety nie udało się

Fani adrenaliny uwielbiają wycieczki do parków rozrywki. Okazuje się, że Kinga Zawodnik również należy do miłośników tego typu atrakcji. Odważna prezenterka była już w takim miejscu i chciała skorzystać z popularnej kolejki górskiej na terenie Małopolski, która ma 77 m wysokości i potrafi przerazić od samego patrzenia. Zawodnik jednak nie zniechęciła się do tej atrakcji i podjęła próbę wejścia na nią. Niestety z pewnych przyczyn musiała sobie odpuścić.

Byłam kiedyś w parku rozrywki, aby zjechać z kolejki górskiej. Niestety nie zapięłam się i nie zjechałam z tej atrakcji. Nie to, że mocno to przeżyłam, natomiast mam taki cel, że jak już objętościowo będę mniejsza, to właśnie zjadę z tej kolejki - wyznała nam Zawodnik.
 

Jak Kinga Zawodnik teraz się odżywia?

Prezenterka wspomniała, że planuje nieco schudnąć. Wtedy będzie mogła spełnić wiele swoich planów. Niedawno zmniejszała żołądek i jej codzienne żywienie wygląda nieco inaczej. "Nie wiem, czy ja jestem głodna, czy czuję głód, mam ustawione godziny, kiedy powinnam zjeść i pilnuję się tych godzin. Ogólnie jest tak, że jak patrzę na jedzenie, to oczami chciałabym zjeść to, co wcześniej, natomiast jak już chciałbym wziąć do ręki i ust to mam takie: Nie, nie zjesz tego" - wspomniała w rozmowie z nami. Po zdjęcia Zawodnik zapraszamy do galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.