Ewa Kasprzyk przyłapała męża na zdradzie. Byli ze sobą 36 lat. "Dostawał SMS-y podpisane męskim pseudonimem"

Ewa Kasprzyk przez 36 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem. Po wielu latach wyznała, co znalazła w jego telefonie. Przyłapała partnera na zdradzie.

Ewa Kasprzyk od lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Para zakochała się w sobie w 2018 roku. Oboje wystąpili nawet w programie "Power Couple", gdzie widzowie mogli dowiedzieć się więcej na temat ich związku. Zakochani jakiś czas temu zaręczyli się, była nawet mowa o ślubie. Choć Kozerski skradł jej serce wiele lat temu, nie był jej pierwszą miłością. Wcześniej mężem Kasprzyk był Jerzy Bernatowicz, z którym doczekała się córki Małgorzaty. Jakiś czas temu aktorka wyznała sekrety dawnej relacji. Małżeństwo nie było idealne.

Zobacz wideo Wiemy gdzie Ewa Kasprzyk weźmie ślub i kto go udzieli. "Ksiądz jest afrykanistą"

Ewa Kasprzyk zdradziła, co znalazła w telefonie męża po 36 latach małżeństwa

Przez lata wiele osób myślało, że ta dwójka pasuje do siebie idealnie. Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz byli małżeństwem aż przez 36 lat. Niedawno aktorka wyznała, że nie wszystko było tak kolorowe, jak mogło się wydawać. Okazało się, że gwiazda przyłapała ukochanego na zdradzie. "Dostawał przez rok SMS-y podpisane męskim pseudonimem. Potem okazało się, że znałam tę kobietę. Nie czułam potrzeby rewanżu... Miałam to szczęście, że mogłam ulokować uczucia gdzie indziej" - zdradziła Krzysztofowi Ibiszowi w programie "Zrozumieć kobietę".

Ewa Kasprzyk z byłym mężem w 2009 rokuEwa Kasprzyk z byłym mężem w 2009 roku fot. KAPIF.pl

Ewa Kasprzyk przyznała, że nie miała o niczym pojęcia. W bolesny sposób dowiedziała się, że mąż ma na boku kochankę. Jej tożsamość nie jest znana. Niedługo później para zdecydowała się na rozwód. Już wcześniej ich związek był nietypowy. Kasprzyk wraz z byłym mężem mieszkali osobno i wielokrotnie dochodziło do sytuacji, że nie widzieli się przez długi czas. Oboje dawali sobie dużo wolności. "Jesteśmy małżeństwem dość nietypowym, bo weekendowo-kontraktowym. Może właśnie w tym, że tak dużo czasu spędzamy osobno, tkwi siła naszego związku" - mówiła aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".  Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Ewa Kasprzyk postanowiła wybaczyć. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na ten krok

Ewa Kasprzyk nie chowa jednak urazy do byłego męża. Jak się okazało, zdrada nie wywarła na niej aż tak dużego wrażenia. W wywiadzie dla "Na żywo" opowiedziała, jak czuje się z tym po latach. "Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę, bo sama też nie jestem święta" - zdradziła aktorka. ZOBACZ TEŻCórka Ewy Kasprzyk przeszła metamorfozę. Schudła prawie 30 kg. Zdradziła, jak to zrobiła [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA