Anna z "Sanatorium miłości" przyłapana na imprezie. Sporo zmieniła w wyglądzie. Patrzymy na tatuaż

Anna Ziemba to jedna z najpopularniejszych uczestniczek 4. edycji "Sanatorium miłosci". Serca fanów zdobyła swoim pozytywnym nastawieniem do życia i niezwykłą urodą. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Trudno zapomnieć o Annie Ziembie, która swoim udziałem w "Sanatorium miłości" dostarczyła fanom mnóstwo radości i cennych wskazówek na temat tego, jak podchodzić do życia. Największą uwagę skupiła na sobie w finałowym odcinku, kiedy przyjęła oświadczyny od programowego partnera, Piotra Sieroczniewicza. Już wtedy widzowie podejrzewali, że to niekoniecznie musi być prawdziwa miłość. Czas zweryfikował, co jest między nimi i jak wiemy, para bardzo szybko się rozstała. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

"Sanatorium miłości". Seniorka wraca do gry po nieudanym związku 

Anna Ziemba przeszłość zostawiła już za sobą. Seniorka chwali się w mediach społecznościowych licznymi spotkaniami z przyjaciółmi. Co więcej, na zdjęciach pozuje w wyjątkowo odważnych kreacjach, które podkreślają jej figurę. Na jednej z imprez organizowanych przez TVP, na którą zostali zaproszeni także inni uczestnicy "Sanatorium miłości", Anna Ziemba pochwaliła się nowym tatuażem. Na jej ramieniu możemy zobaczyć sporych rozmiarów czerwoną różę, a nad nią latające motyle. Seniorka w ten sposób prawdopodobnie chciała podkreślić, że jest szczęśliwa i wciąż ma energię do zabawy. 

"Sanatorium miłości" Co z produkcją TVP?

5 marca 2023 roku został wyemitowany ostatni, finałowy odcinek piątego sezonu. Już teraz wiadomo, że w przyszłym roku Telewizja Polska planuje pokazać szósty sezon tej uwielbianej produkcji. Prawdopodobnie wydarzy się to w pierwszej połowie roku, zimą lub wiosną. Prowadzącą programu ponownie będzie Marta Manowska. Zgłoszenia należy wysłać przez specjalny formularz, do 18 sierpnia. ZOBACZ TEŻ: "Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław nie rozstali się w zgodzie? Senior puścił parę z ust. Pokojowo nie było

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.