Opozda o zdjęciach paparazzi, na których jest z mężczyzną. Mówi, że ich autor działa na zlecenie "pewnej osoby"

Ostatnio jeden z portali opublikował zdjęcia Joanny Opozdy, która wychodzi z klubu nad ranem, a towarzyszy jej "tajemniczy mężczyzna". Aktorka odniosła się do artykułu na Instagramie.

Joanna Opozda nie pierwszy raz idzie na wojnę z paparazzi. Aktorka nie kryła oburzenia, gdy w przeszłości zrobiono jej zdjęcia, kiedy opuszczała szpital. Wówczas była w ciąży. Teraz kolejny raz uderza w fotoreporterów. Twierdzi też, że działają na zlecenie "pewnej osoby".

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni

Joanna Opozda uderza w paparazzi. "Dobiera i kadruje obrazki, żeby było ciekawie"

Joanna Opozda na opublikowanych zdjęciach wychodzi z klubu. Na fotografiach widać mężczyznę, jednak aktorka zaznacza, że na imprezie była nie tylko z nim, ale też z siostrą oraz znajomymi. Dodaje, że specjalnie tak przycięto zdjęcia, żeby nie było na nich widać innych osób, a "tajemniczym mężczyzną" jest jej wieloletni znajomy.

Tajemniczy mężczyzna. Kolega, którego znam 15 lat. Swoją drogą obok mnie była moja siostra i inni znajomi, którzy zostali wycięci ze zdjęć. Tak się składa, że autor tych fotek działa na zlecenie "pewnej osoby" i tak dobiera i kadruje obrazki, żeby było "ciekawie" - napisała na Instagramie.

Joanna Opozda o zdjęciach paparazziJoanna Opozda o zdjęciach paparazzi Instagram.com/asiaopozda

Gwiazda dodała, że zasłaniała twarz na zdjęciach, bo miała nadzieję, że wtedy ich autor na niej nie zarobi. Na kolejnym kadrze Opozda pozuje z siostrą i żartuje: "Następnym razem pożycz mi tę pelerynę niewidkę, którą na siebie zakładasz, bo jak widać działa. Znikłaś ze zdjęć". 

Joanna Opozda z siostrąJoanna Opozda z siostrą Instagram.com/asiaopozda

Przypominamy, że Joanna Opozda jest w trakcie rozwodu z Antonim Królikowskim, z którym toczy także walkę o alimenty na syna. Po rozstaniu z aktorem łączono ją m.in. pisarzem Remigiuszem Mrozem, jednak wygląda na to, że nie łączy ich nic więcej niż koleżeństwo. Plotkowano też, że aktorka spotyka się z dziesięć lat młodszym studentem prawa. Opozda jednak nie komentowała tych doniesień. Zdjęcia aktorki, także te z jej ostatniej imprezy urodzinowej z udziałem gwiazd, znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.