Od śmierci Oliwiera minął niemal rok. Skończyłby dwa lata. Stępień podjęła ważną decyzję

Minął niemal rok od śmierci Oliwiera. Dziś chłopiec obchodziłby drugie urodziny. Z tej okazji Magdalena Stępień opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Magdalena Stępień ma za sobą ciężki okres. Pod koniec lipca 2022 roku zmarł jej roczny syn. Oliwier zmagał się z MRT - niezwykle ciężkim i rzadkim guzem wątroby. Stępień starała się ze wszystkich sił pomóc synowi. Poleciała z nim nawet do Izraela, gdzie rozpoczęto kosztowne leczenia. W dniu jego drugich urodzin opublikowała wpis, który wyciska łzy z oczu.

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Magdalena Stępień rezygnuje z wypowiadania się publicznie o zmarłym synu

Magdalena Stępień przeżywała ogromną tragedię na oczach całej Polski. Mnóstwo osób trzymało kciuki za powrót do zdrowia jej syna. Niestety, znaleźli się i tacy, którzy sugerowali, że celebrytka próbuje wybić się na śmierci Oliwiera. W nowym wpisie na Instagramie podkreśliła, że w tym czasie była bardzo zagubiona i próbowała sobie poradzić ze stratą na różne sposoby. Dziś jednak podjęła decyzję, że więcej nie będzie wspominać o pierworodnym w mediach.

 
Tak naprawdę na początku nie wiesz, co zrobić, jak sobie poradzić z tak ogromną stratą, jaką jest STRATA WŁASNEGO DZIECKA. Jest to mój ostatni post nawiązujący do mojego synka, nie chcę, aby ktokolwiek kiedykolwiek mówił o "wykorzystywaniu" jego śmierci do celów marketingowych, które miałyby mi rzekomo pomóc zaistnieć. Choć oczywiście w życiu bym tego nie zrobiła, to niestety niektórzy mają dziwne podejście i wizje w głowie - pisała Magdalena Stępień na Instagramie.

Magda Stępień w poruszającym poście o OliwierzeMagda Stępień w poruszającym poście o Oliwierze Screen Instagram @magdalena___stepien

Oliwier dziś skończyłby dwa lata

Magdalena Stępień zaznacza, że radzi sobie z żałobą w najbardziej odpowiedni jej zdaniem sposób. Wie, że ten proces będzie na zawsze nieodłączną częścią jej życia i nigdy nie zapomni o ukochanym synku. "Żałoba nie trwa rok, ona trwa całe życie, a przecież jakoś dalej trzeba to życie przeżyć. Oliwierek był niesamowitym dzieckiem, wyrył w moim sercu swoje i żyje w nim po dzień dzisiejszy. Pamięć o nim nigdy nie zgaśnie".

Magdalena Stępień na sam koniec wpisu złożyła poruszające życzenia. "Byłeś spełnieniem moich marzeń, tyle chciałam ci pokazać, tyle nauczyć, niestety nie zdążyłam. Dziś skończyłbyś dwa latka, ciężko uwierzyć w to, że już ciebie nie ma z nami. Mam nadzieję, że tam, na górze, w niebie będziesz miał piękny urodzinowy dzień!" - dodała. Więcej zdjęć Oliwierka znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.