Lewandowscy jak antyczni bogowie. Prężą sześciopaki w słonecznej Italii. Mamy zdjęcia

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przebywają w malowniczej Italii i znajdują czas na odpoczynek. Zarówno ten czynny, jak i bierny. Sportowe małżeństwo postanowiło pochwalić się formą i opublikowało robiące wrażenie fotografie. Od wypracowanych zcześciopaków trudno oderwać wzrok.

W życiu Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ostatnio naprawdę sporo się dzieje. Uwielbiana przez miliony osób para odnowiła przysięgę małżeńską. Do ceremonii doszło w bajkowych Włoszech, a przyjęcie weselne nie było dziełem przypadku. Każdy detal został dopracowany do perfekcji. Już na pierwszy rzut oka widać było ogrom pracy włożony w organizację wydarzenia. Teraz małżonkowie korzystają z uroków "miesiąca miodowego". Na Instagramie pojawiły się zdjęcia prezentujące ich doskonałą formę.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Anna i Robert Lewandowscy chwalą się brzuchami. Doskonale wyćwiczone sześciopaki robią wrażenie

Na instagramowych kontach Anny i Roberta Lewandowskich pojawiły się typowo wakacyjne fotografie. Popularny piłkarz prężył się oparty o burtę i podziwiał widoki. Miał na sobie tylko białe spodenki i okulary przeciwsłoneczne. Mimo malowniczych widoków największą uwagę zwraca sylwetka Lewego, a dokładniej rzecz biorąc - jego doskonale wyćwiczony brzuch. Wyraźnie zarysowany sześciopak wygląda tak samo perfekcyjnie, jak rzeźby z czasów antycznych. Lewa postanowiła nie zostawać w tyle. Również dodała zdjęcie z wakacji.

 

Lewandowscy prężą się we Włoszech. Takie sylwetki z pewnością wymagają ciężkiej pracy

Anna Lewandowska opublikowała fotografię mocno eksponującą ciało. Trenerka założyła kostium kąpielowy Gucci, za który trzeba zapłacić około 2500 zł. Dopełnieniem okazał się słomkowy kapelusz i typowo wakacyjna biżuteria. Dodatkowo zareklamowała kremy z filtrem, co z pewnością bardzo jej się opłacało pod względem finansowym. Internauci zasypali ją lawiną komentarzy i nie szczędzili ciepłych słów. Więcej zdjęć perfekcyjnej sylwetki Lewej i Lewego znajdziecie w galerii na górze strony.

Brzuch ogień! Zdecydowanie nie jem dzisiaj deseru.
Piękna ty i piękny kapelusik.
Sylwetka marzenie!

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. instagram.com/@annalewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.