Anna Lewandowska po 10 latach małżeństwa zdecydowała się na odnowienie przysięgi z Robertem Lewandowskim. Wydarzenie odbyło się w Toskanii, a trenerka w mediach społecznościowych relacjonowała kulisy imprezy. Zaprezentowała się w olśniewającej sukni ślubnej projektu Gosi Baczyńskiej. Pokazała również fanom, jak wyglądał jej pierwszy taniec z piłkarzem. Gdy tylko wyszli na parkiet, zrobiło się gorąco. Były nawet akrobacje w powietrzu. Tym razem fani trenerki mieli okazję zobaczyć, jak szalała po odnowieniu przysięgi małżeńskiej, ubrana w srebrną mini.
Anna i Robert Lewandowscy już podczas wesela dali popis umiejętności tanecznych, czym zachwycili internautów. Lewa pokochała bachatę, ale było widać, że taniec również i Robertowi sprawia ogromną przyjemność. Po odnowieniu przysięgi małżeńskiej zorganizowano poprawiny w klimacie włoskiego disco. Trenerka na tę okazję wybrała srebrną stylizację, na którą składała się cekinowa mini i wiązany na plecach top. Kropką nad "i" były pasujące kolorystycznie szpilki. Trenerka zadbała o nienaganny makijaż, zdecydowała się nawet na dopięcie przedłużanych włosów. Dzięki temu zabiegowi mogła tańczyć, wymachując długim kucem, który również ozdobiono błyszczącymi koralikami.
Trenerka pokazała kocie ruchy i szczęśliwa wywijała biodrami w rytm muzyki, niczym Shakira. Drugi taniec Lewej, tym razem solo, bez męża, był o wiele odważniejszy i sensualny. Widać, że Anna ma świadomość ciała.
Jak wam się podoba drugi taniec Anny Lewandowskiej? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Alicja Bachleda-Curuś z synem w Polsce. 16-letni Henry Tadeusz wędrował ulicami Krakowa
Syn Patrycji Markowskiej skończył 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawił się dawno niewidziany Grzegorz Markowski
Ekspertka mówi o "silnych emocjach" Tuska po spotkaniu z Nawrockim. "Rzadko widywaliśmy go w takim stanie"
Młynarska nie wytrzymała po wypowiedzi Wellman na swój temat. "Dorota, to nie jest ok!"
Pierwsze królewskie wyjście księżnej Kate w 2026 roku. Tak oceniła ją stylistka
Tę aktorkę zobaczymy w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Była nominowana do Jupiterów Roku
W "Dzień dobry TVN" zapytali Viki Gabor o ślub. Ta nie gryzła się w język
Agnieszka z "Rolnika" nie do poznania na nowych zdjęciach. Co za metamorfoza
Znany polityk uciekł, gdy usłyszał pytania o Żurnalistę? Jakub Wątor o kulisach afery z podcasterem