Marina i Szczęsny mają ogród w środku lasu. Jest i piękny trawnik i, basen, ale uwagę zwraca co innego

Marina pochwaliła się na Instagramie kadrami z ogrodu. Niewątpliwie jest okazały i bardzo zadbany, ale próżno tu szukać perfekcji jak z katalogu.

Korzystając z pięknej, słonecznej niedzieli, Marina i Wojciech Szczęsny postanowili zaprosić do siebie znajomych. Wokalistka zrelacjonowała na InstaStories, jak spędzają wolny dzień, pokazując przy okazji fragmenty przydomowego ogrodu. Wiele gwiazd takie chwile wykorzystuje, aby czarować fanów, że w ich życiu wszystko jest zawsze perfekcyjne i od linijki. Marina, bardzo zresztą słusznie, kompletnie się nie przejęła kreowaniem instagramowej rzeczywistości, i pokazała, że w jej domu też czasem panuje rozgardiasz.

Zobacz wideo Tak wygląda garderoba Bomby

Tak wygląda ogród Mariny i Szczęsnego

Na zamieszczonych przez Marinę InstaStories widać, że zaproszeni goście, czują się tu bardzo swobodnie - spora część z nich zrzuciła buty. Z racji tego, że piłkarza i wokalistkę odwiedzili znajomi z dziećmi, wyciągnięto dla nich zabawki, a spora ich część zajęła starannie wypielęgnowany trawnik. Korzystający z basenu goście nie mieli też problemu, aby swobodnie rzucić na ziemię ubrania. Na kadrach z ogrodu Szczęsnych można zauważyć swojski, rodzinny harmider i nie ma wątpliwości, że wszyscy doskonale się bawią.

Słynna para przyjęła zaproszonych gości w posiadłości, która mieści się w środku lasu. Małżonkowie mają tu bardzo dużo prywatności, a od sąsiadów są starannie odgrodzeni drzewami. Niewielka część ogrodu przykryta jest kostką brukową, która została osłonięta dużą markizą. W tym miejscu stanął stół i wiklinowe krzesła. Na trawniku znalazł się nieduży, ale dość głęboki basen, a także domek do zabawy, który zapewne został kupiony z myślą o Liamie. Szczęśni mają do dyspozycji też zadaszony zewnętrzny kominek, przed którym znalazły się wygodne fotele.

ogród Mariny i Wojciecha Szczęsnegoogród Mariny i Wojciecha Szczęsnego instagram.com/@marina_official

ogród Mariny i Wojciecha Szczęsnegoogród Mariny i Wojciecha Szczęsnego instagram.com/@marina_official


Więcej zdjęć ogrodu Szczęsnych znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.