Ciało zamordowanej Anastazji sprowadzono do Polski. Dla mamy kobiety otwarto trumnę

27-letnia Anastazja Rubińska została w czerwcu zgwałcona i brutalnie zamordowana. Jej zwłoki wróciły już do Polski. Dla mamy kobiety otwarto trumnę. Padły słowa, które łamią serce.

Anastazja Rrubińska z Wrocławia wyjechała na grecką wyspę Kos do pracy. Tam doszło do strasznej zbrodni. 27-latka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Sprawa wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce i za granicą.

Zobacz wideo Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione

Ciało Anastazji jest w Polsce. Dla mamy kobiety otwarto trumnę

Trumnę ze zwłokami młodej kobiety sprowadzono już do Polski. To było bardzo ważne dla rodziny Anastazji, bo nie stać jej było pokrycie kosztów sprowadzenia zwłok z Kos do Polski. Specjalnie dla mamy 27-latki została otwarta trumna.  

Żona była w prokuraturze, pokazano jej ciało, po pewnych szczegółach rozpoznała Anastazję, nie mamy już żadnych wątpliwości, że to nasza córka. Prokurator powiedział, że możemy się zająć organizacją pogrzebu. Będziemy teraz szukać firmy pogrzebowej - powiedział Faktowi Andrzej Rubiński, tata dziewczyny.

Ten czas jest niezwykle trudny dla jej bliskich. "Żeby to wszystko jakoś przetrwać, żeby to już było za nami, ten czas do pogrzebu jest najtrudniejszy" - mówił smutno ojciec 27-latki. Anastazja zostanie pochowana we Wrocławiu. Ostatecznej daty pogrzebu jeszcze nie wyznaczono.

Anastazja została brutalnie zamordowana. Sprawcę znaleziono szybko 

Anastazja zaginęła w nocy z 12 na 13 czerwca. Poszukiwania dziewczyny trwały sześć dni. 18 czerwca na odludnym terenie znaleziono jej ciało. Było ukryte pod gałęziami i częściowo schowane w workach. Śledczy od razu podejrzewali, że zbrodni dopuścił się 32-letni Salahuddin S., który widział Polkę jako ostatni. W jego mieszkaniu znaleźli jej DNA, włos koloru blond i koszulę z plamą krwi. Banglijczyk został zatrzymany. Postawiono mu zarzuty uprowadzenia Anastazji, jej zabójstwa z premedytacją i zgwałcenia. 

Ciało 27-letniej Anastazji jest już w Polsce. Dla mamy kobiety otwarto trumnęCiało 27-letniej Anastazji jest już w Polsce. Dla mamy kobiety otwarto trumnę facebook.com/Zaginieniprzedlaty

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.