Nie żyje wnuk Roberta De Niro. Miał 19 lat. "Byłeś moją radością"

Leandro De Niro Rodriguez nie żyje. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych. "Byłeś moją radością" - napisała zrozpaczona matka.

Leandro De Niro Rodriguez był synem przybranej córki Roberta De Niro. Aktor adoptował Drenę De Niro w 1976 roku, kiedy poślubił Diahnne Abbott. To właśnie ona poinformowała w mediach, że jej syn nie żyje. 51-letnia kobieta opublikowała rozdzierające serce oświadczenie. 

Zobacz wideo Monika Goździalska o tragicznie zmarłym ojcu

Nie żyje wnuk Roberta De Niro. Miał 19 lat

Na Instagramie Dreny De Niro 3 lipca rano pojawił się rozdzierający serce wpis. Przekazała, że jej 19-letni syn nie żyje. Jak sama podkreśliła, jest jej bardzo ciężko i nie wyobraża sobie dalszego życia bez ukochanego dziecka

Mój piękny, słodki aniele. Kochałam cię miłością, której nie wyrażają słowa, od chwili, gdy poczułam cię w moim brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem, wszystkim, co w moim życiu było czyste i prawdziwe. Nie wiem, jak mam żyć bez ciebie, ale spróbuję iść dalej i szerzyć miłość, którą poczułam, gdy zostałam Twoją mamą. Kochałam cię i doceniałam tak bardzo, chciałabym, żeby ta miłość sama w sobie mogła cię uratować (…). Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju, moje kochanie - napisała pogrążona w żałobie matka.
 

Na post zrozpaczonej matki zareagowało mnóstwo osób, które przekazują kondolencje i słowa wsparcia. Na ten moment nie przekazano, jaka była przyczyna śmierci i kiedy dokładnie do niej doszło. Leandro De Niro Rodriguez próbował sił w aktorstwie. Pojawił się u boku matki w filmie "Narodziny gwiazdy" z 2018 roku, w którym wcielił się w syna George'a "Noodlesa" Stone'a granego przez Dave'a Chappelle'a. Jeszcze dwa miesiące temu Drena opublikowała na Instagramie uroczy kadr z synem. Razem świętowali Dzień Matki, oglądając stare filmy

 

Rodzinie i bliskim składany szczere wyrazy współczucia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.