Powiększyli jej usta za darmo. "To najgorsze, co mnie w życiu spotkało"

Pewna tiktokerka była przekonana, że los się do niej uśmiechnął. Niestety okazało się, że bardzo ironicznie. Darmowy zabieg, który miał być nieinwazyjny, stał się jej największym koszmarem. Dosłownie, największym.

Jessica Cailey Burko, której materiały na TikToku zostały wyświetlone już ponad milion razy, podzieliła się z internautami traumatyczną historią. Influencerka wzięła udział w konkursie organizowanym na Instagramie przez jeden z gabinetów medycyny estetycznej. Wygrała, a nagrodą okazało się darmowe powiększenie ust. Zachwycona wybrała się na zabieg, ale tuż po wyjściu zorientowała się, że coś jest nie tak.

Zobacz wideo Honorata Skarbek o poprawianiu ust

Przez powiększone usta wyglądała jak filtr z TikToka

28-latka opowiedziała internautom, co się wydarzyło po ukończonym zabiegu. Nagle jej usta stały się bardzo wrażliwe, aż w końcu uczucie zamieniło się w ogromny ból. Zaczęły puchnąć i osiągnęły rozmiar, którego chyba nikt się tak naprawdę nie mógł spodziewać. Jessica wyglądała komicznie i bardzo cierpiała. "To najprawdopodobniej najgorsze, co mnie w życiu spotkało" - dodała ze łzami w oczach.

Na ustach się jednak nie skończyło. Nagle cała twarz influencerki zaczęła puchnąć. Jessica szybko zareagowała i znalazła doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który pomógł jej odwrócić konsekwencje zabiegu. Rozpuścił wypełniacz, a kilka dni później twarz kobiety wróciła do normalności. Zaapelowała do internautów, by zawsze sprawdzali kliniki i gabinety, w których chcą wykonać usługi z zakresu medycyny estetycznej. "Sprawdzaj miejsca i trzymaj się tego, kogo znasz" - dodała.

Gwiazdy, które powiększyły usta

Powiększanie ust jest bardzo popularnym zabiegiem wykonywanym w Hollywood. Podobny trend zajrzał również do Warszawy. Maja Sablewska czy Blanka Lipińska od lat korzystają z tego typu usług. Kto jeszcze? Zdjęcia przed i po znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA